شکست استقلال برابر نفت تهران

عمران‌زاده متهم اول باخت استقلال

عمران‌زاده متهم اول باخت استقلال

به گزارش سراج24، شکست استقلال برابر نفت تهران با اتفاقات زیادی در رختکن این تیم همراه بود. وقتی سوت پایان مسابقه از سوی داور به صدا درآمد و بازیکنان آبی‌پوش به رختکن رفتند، با اعتراض سرمربی تیم‌شان روبه‌رو شدند.

او که از این باخت ناراحت بود و هرگز دوست نداشت به علیرضا منصوریان ببازد، شاگردانش را به رگبار انتقاد بست! حنیف عمران‌زاده متهم اول باخت لقب گرفت! او که در خط دفاعی عملکرد ضعیفی داشت و علاوه بر دادن یک پنالتی، اغلب اوقات مغلوب جنگ‌های تن به تن شد، این جملات را شنید: «این چه بازی‌ای بود که انجام دادی؟ مثلاً دفاع هستی، ۱۰ متر از بازیکن نفت جلو هستی و عقب می‌مانی، پنالتی می‌دهی؟!

هر چه توپ از سمت تو آوردند رد کردند، روی سرت هم به راحتی بلند می‌شدند و ضربه می‌زدند. این دفاع کردن بود؟» دیگر مدافعان استقلال نیز شریک عمران‌زاده لقب گرفتند: «بازیکن نفت خیلی راحت از وسط مدافعان ما و گلرمان بلند می‌شود و گل می‌زند، یعنی بلد نیستید یک بازیکن را مهار کنید؟»

بعد از مدافعان نوبت به خط هافبک رسید، هافبک‌هایی که در غیاب امید ابراهیمی و جاسم کرار عملاً میانه میدان را به تیم نفت تهران واگذار کردند: «هافبک‌های استقلال امروز چه کاره بودند؟ نه توپ خوب گرفتید و نه پاس دادید. در میانه زمین تعطیل بودیم، چند بار در تمرینات روی نقاط ضعف حریف کار کردیم؟ چند بار گفتم توپ را به عمق دفاع حریف بفرستید؟ توپ پشت مدافعان نفت رفت و برهانی تک‌به‌تک شد اما این حرکت دیگر تکرار نشد!»

آرش برهانی و سجاد شهباززاده نیز انتقاداتی را شنیدند اما این انتقادات زیاد نبود: «آقای برهانی به جای این که توپ را بالای سر بیرانوند بیندازی، به دستانش می‌کوبی، سجاد تو چی؟! آن همه دروازه، آن وقت درست ضربه‌ات را جایی می‌زنی که گلر حضور دارد، اگر امروز وقت می‌کردیم به جای باخت باید ۲، ۳ تا گل می‌زدیم.»

منبع:خبر ورزشی

اخبار مرتبط

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

واکنش رسانه‌های ایتالیایی به امضای قرارداد استراماچونی با استقلال

0 نظر

ارسال نظر

capcha