مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت:

به رکوردشکنی فکر نمی‌کردیم

به رکوردشکنی فکر نمی‌کردیم

به گزارش سراج24، محسن بنگر در مورد پیروزی پرسپولیس مقابل بنیادکار در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: نیمه اول بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و مزدش را هم با گلی که زدیم گرفتیم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه در خانه حریف بازی می‌کردیم و یک گل هم پیش بودیم، مجبور بودیم در نیمه دوم دفاع کنیم، البته مهم این بود که ۳ امتیاز را کسب کنیم. واقعاً‌ فقط مهم کسب ۳ امتیاز بود حالا با چه سیستم و روشی، اهمیت نداشت.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره بازی آینده تیمش با النصر عربستان در لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: کار سختی در عربستان داریم اما امیدوارم بازی بعد را هم برنده باشیم و با ۳ امتیاز آن بازی کار صعودمان به مرحله بعد را یکسره کنیم.

بنگر در واکنش به این موضوع که آیا می‌داند پرسپولیس دست به رکوردشکنی زده و اولین تیم باشگاهی ایرانی است که در ازبکستان به پیروزی رسیده است، گفت: ما به رکورد توجه نداریم و اصلاً به این موضوع نگاه نکردیم که اولین تیم ایرانی هستیم که در ازبکستان و مقابل تیم‌های این کشور به پیروزی می‌رسیم. ما فقط بازی خودمان را انجام دادیم و برنده شدیم.

وی در خصوص اینکه آیا پرسپولیس می‌تواند در لیگ هم این درخشش را داشته باشد، اظهار داشت:‌ ما در لیگ هم مثل آسیا بازی می‌کنیم اما فقط بدشانسی می‌آوریم و توپ‌های‌مان به گل تبدیل نمی‌شود.

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

برانکو: فقط به یک چمدان نیاز دارم تا پول را به کرواسی بیاورم

0 نظر

ارسال نظر

capcha