علیرضا منصوریان:

15 روز روی العین کار کرده‌ایم/ حریف را دست خالی به خانه می‌فرستیم

15 روز روی العین کار کرده‌ایم/ حریف را دست خالی به خانه می‌فرستیم

به گزارش سراج24، علیرضا منصوریان ظهر امروز دوشنبه در نشست خبری قبل از دیدار روز سه شنبه تیمش با العین امارات در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا به خبرنگاران حاضردر سالن کنفرانس سازمان لیگ گفت: ما در عین اینکه در بازی قبلی خوب بودیم اما اشتباه شرح وظایف داشتیم و همین امر باعث شکست تیم ما شد که روی این نقطه ضعف کار کردیم.
 
وی ادامه داد: بازی اول آزمون بزرگی برای جوانان ما بود. شاید بعد از 21 بازی باید از این باخت درس بگیریم. ما به بازیکنان یاد داده ایم که فوتبال 95 دقیقه است. می دانیم که از بازی فردا چه می خواهیم. هر دو تیم همدیگر را آنالیز کرده ایم. ما 15 روز است که روی حریف کار می کنیم. العین حریف قابل احترامی است که جزو تیم های قدرتمند امارات است.
 
منصوریان ادامه داد: ما یک رقابت سخت را با العین داریم. آنها برادران عبدالرحمان را در اختیار دارند. با این حال بازیکنان ما هم از آمادگی بالایی برخوردارند و می خواهند این سه امتیاز را کسب کنند. از تماشاگران هم می خواهیم که مثل بازی قبلی با الجیش بیایند و از ما حمایت کنند. فردا رنگ مهم نیست و همه ما برای نام ایران مبارزه می کنیم.
 
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران خاطرنشان کرد: باشگاه نفت نگاه جدیدی به لیگ قهرمانان آسیا دارد و سعی می کنیم هر طور شده العین را دست خالی به امارات بفرستیم.
 
وی در مورد جدایی پورعلی گنجی گفت: این بازیکن هم به اندازه بقیه تلاش کرده بود. ما در خط میانی به اندازه مرتضی بازیکن داریم. تیم ما ستاره ندارد و 23 بازیکن دارد که همه ستاره هستند. جانشین همطراز پورعلی گنجی وجود دارد و به اندازه کافی نفر در اختیار داریم. مرتضی هم به اندازه بقیه هافبک های ما بازی کرد.
 
منصوریان در مورد شرایط سنی تیمش برای این بازی گفت: کم سن ترین بازیکن ما 18 سال است. ما باید از بازی قبلی درس بگیریم برای این بازی. ما می دانستیم که باشگاه مشکلات مالی را حل خواهد کرد. تیم ما از منابع دولتی تغذیه می کند و رسیدن پول زمان می برد. رقم بازیکنان ما بسیار بالا نیست و با این مبالغ برای خانواده خود سرمایه گذاری می کنند. می دانیم که تمرکز همه مسئولان نفت این است که تیم های تحت پوشش نفت را حمایت مالی کنند.
 

منبع:مهر

اخبار مرتبط

دیدار ذوب آهن ایران و النصر عربستان در شهر دوحه برگزار می‌شود

عملکرد سرخابی‌ های پایتخت در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹

آخرین بازی تیم فوتبال استقلال ایران در لیگ قهرمانان آسیا

0 نظر

ارسال نظر

capcha