با هدف انتشار اخبار و اطلاع رسانی عمومی

پایگاه خبری تحلیلی میپنا راه اندازی شد

پایگاه خبری تحلیلی میپنا راه اندازی شد

به گزارش سراج24، سایت خبری تحلیلی میپنا حاصل تلاش گروهی از خبرنگاران جوان و صاحب نظران داخلی است که با هدف انتشار اخبار و اطلاع رسانی عمومی در جامعه و به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی در آدرس اینترنتی WWW.MIPNA.IR راه اندازی شده است.

این سایت با رعایت قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی ایران اداره می شود و وابسته به هیچ ارگان، حزب و جناح سیاسی نیست و به هیچ اردوگاه های سیاسی تعلق خاطرو سرسپردگی ندارد.

میپنا با حفظ نگاه ویژه خود به مسایل اجتماعی و فرهنگی، اقتصادی و سیاسی و به خصوص فناوری اطلاعات، ضمن پرهیز از درگیری های کم فایده رسانه ای، آماده است تا با درج تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان، زمینه مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه ها و ارایه آن به عموم مردم فراهم آورد.

صداقت، سرعت، درستی و جامعیت در ارایه اخبار و انصاف در نگارش و انتشار تحلیل ها و مقالات، جزء اصول و سر لوحه فعالیت دست اندرکاران سایت خبری تحلیلی میپنا می باشد.

مجموعه دست اندرکاران سایت خبری تحلیلی میپنا با رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و علاوه بر رعایت قانون، تلاش خواهند کرد از محدوده اخلاق حرفه ای خارج نشوند.

پرهیز از انتشار اخبار غیرواقعی، دوری از درشت نمایی های مغرضانه، اجتناب از توهین و تهمت، ذکر منابع خبری و درج جوابیه ها از جمله این موارد است.

همچنین، تا حد امکان، تمامی نظراتی که از طریق صفحات داخلی فرستاده می شوند و نیز مطالبی که از طریق صفحه تماس با ما ارسال می شوند، منتشر خواهند شد لیکن بدیهی است که میپنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب خلاف واقع یا متضمن توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشد خودداری خواهد نمود.

همکاران میپنا پیشاپیش از راهنمایی ها و نقدهای مخاطبان گرامی در جهت رفع نقایص فنی و محتوایی و ارتقای کیفی این سایت خبری تحلیلی، استقبال می کنند.

اخبار مرتبط

متولیان حجاب، تحلیل واحدی ندارند

فیلم| گزارش عملکرد مسئول سایت امام دات کام در همایش دستاوردهای جبهه انقلاب

اطلاعیه پایگاه سراج24 (رسانه‌ی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی)

0 نظر

ارسال نظر

capcha