نشست خبری مدیر شبکه افق

افتتاحیه رسمی شبکه افق؛8 اسفند/ سیروس مقدم سریال صدام را نمی‌سازد

افتتاحیه رسمی شبکه افق؛8 اسفند/ سیروس مقدم سریال صدام را نمی‌سازد

به گزارش سراج24،اولین نشست خبری ویژه افتتاح رسمی شبکه افق صبح امروز با حضور جواد رمضان نژاد مدیر شبکه افق، عباس حیدری مدیر روابط عمومی افق و نمایندگان رسانه‌های جمعی در ساختمان بسیج سازمان صداوسیما برگزار شد.
 
در این دیدار مدیر شبکه افق از افتتاح رسمی این شبکه در روز جمعه مورخ 8 اسفندماه همزمان با تولد خانم حضرت زینب(ع)خبر داد.طبق گفته رمضان نژاد این شبکه برنامه های خود را از 5 ساعت پخش در طول روز به 8 ساعت افزایش خواهد داد.
 
وی در ادامه اظهار داشت: درنهایت شبکه جدید باید شبکه‌ای باشد که سبک زندگی ایرانی اسلامی را با تمرکز بر گفتمان انقلاب اسلامی پیش ببرد. آقای ضرغامی رئیس وقت صدا و سیما دستور راه اندازی شبکه را از 3 خرداد همزمان با آزادسازی خرمشهر داد و این روند ادامه داشت تا 8 تیر ماه که زمان پخش از 1 ساعت به 2 ساعت افزایش پیدا کرد.
 
مدیر شبکه افق تاکید داشت: این پخش به صورت تکرار ادامه داشت تا هفته دفاع مقدس که ساعت پخش به 3 ساعت رسید و در گام بعدی که همزمان با پخش سراسری و از 3 دی مصادف با اول ربیع‌الاول بود، تغییر در شبکه‌ها و فرکانس‌ها روی داد اما جایگاه پخش را تغییر دادیم و شبکه افق سراسری شد.
 
رمضان نژاد در ادامه با بیان این که برای به سرانجام رساندن فعالیت های شبکه از تجربه قدیمی ترها و خاک خورده های فضای رسانه استفاده خواهند کرد، گفت: ما حرکت جدید و مبدعانه ای نیز در بحث های فنی و اتوماسیون صدا و تصویر داشتیم، ضمن اینکه مبنا در شبکه افق استفاده از توان های جبهه فرهنگی انقلاب است.
 
وی درباره‌ی گروه‌های برنامه ساز شبکه افق توضیح داد: در این شبکه مبنا را در جبهه‌های فرهنگی انقلاب خارج از سازمان قرار دادیم. خیلی از دوستانی که در شبکه افق کار می‌کنند کارهای ابتدایی‌شان است و در تلاش هستیم تربیت کنیم به صورتی که کمترین هزینه و فشار را برای صدا و سیما ایجاد کنیم و نگاه ملی و استفاده از تمام توان تولید رسانه‌ای در سراسر کشور به طور ویژه مد نظر ماست.
 
مدیر شبکه افق با بیان این که نگاه مدیران سازمان صدا وسیما پخش 24 ساعته شبکه افق نخواهد بود خاطرنشان کرد:تعداد زیادی از شبکه های سیما پخش 24 ساعته دارند و به دلیل احترام به مخاطبان و همچنین نگاه به اقتصاد رسانه از پخش شبکه افق به صورت 24 ساعته پرهیز کردیم.
 
رمضان نژاد اظهار داشت:تنها 10 درصد از برنامه های شبکه افق مربوط به آثار دفاع مقدس است و بیشترین محور برنامه های این شبکه استفاده از پتانسیل جبهه انقلاب فرهنگی است که امیدواریم نیروهای انقلابی و جوان در این حوزه به شبکه افق کمک کنند.

اخبار مرتبط

همه حاشیه‌های جشنواره سینمایی برلین/ اعتراض سلبریتی‌ها به حکومت ایران و مصاحبه با همجنسگرایان هم جایزه نیاورد

شجاعی طباطبایی: ژاپنی‌ها نیز مانند ما از امریکا آسیبهای زیادی دیدند

فیلمی از جنس دیوانه‌بازی/ این نقش شبیه بهرام رادان نیست

0 نظر

ارسال نظر

capcha