پورمحمدی مطرح کرد:

تخلفات زمین خواری به حداقل رسید

تخلفات زمین خواری به حداقل رسید

به گزارش سراج24،حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران در رابطه با پرونده های مرتبط با زمین خواری گفت: در دولت جدید این موضوع به حداقل کاهش پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه تا کوچکترین اطلاعات در این زمینه رسیده است برخورد کرده ایم افزود: همین الان هم اطلاعاتی در مورد زمین خواری برسد برای برخورد درنگ نخواهیم کرد.

وزیر دادگستری دولت یازدهم ادامه داد: در این راستا استانداران، روسای دادگستری، مدیران بازرسی و روسای سازمانهای جهاد کشاورزی باید با دقت موضوع زمین خواری را رصد می کنند تا تغییر کاربری داده نشده، منابع طبیعی تصرف و جنگلها تخریب نشوند.

حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی خطاب به اصحاب رسانه نیز بیان داشت: شما هم به عنوان خبرنگاران اگر خبری پیدا کردید در مورد ساخت و سازهای غیرمجاز و اینکه تغییر کاربری صورت می گیرد سریع به ما و دستگاههای مرتبط اطلاع بدهید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه لایحه حفاظت از محیط زیست در حال آماده شدن است یادآور شد: به دنبال این هستیم که در قالب این لایحه هم قوانین و مجازات ها و هم روش پیگیری حقوقی را تغییر بدهیم.

وزیر دادگستری دولت یازدهم ادامه داد: با تصویب لایحه حفاظت از محیط زیست نظام رسیدگی به تخلفات در این زمینه تغییرات محسوسی پیدا می کند.

منبع:مهر

اخبار مرتبط

دولت و مجلس غیر از حرف‌های شعاری، آن‌طور که باید به مباحث بیانیه گام دوم ورود اثرگذاری نداشتند

مجلس و دولت نه تنها در ریل گام دوم انقلاب حرکت نکردند بلکه از آن فاصله گرفتند/ به جای پیگیری گام دوم انقلاب هم‌چنان به برقراری ارتباط با غرب فکر می‌کنند

دولت در حوزه یارانه‌ها عملکرد مطلوبی ندارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha