رییس اتاق اصناف خبر داد:

زمان و مکان نمایشگاه‌های بهاره تهران اعلام شد

زمان و مکان نمایشگاه‌های بهاره تهران اعلام شد

 به گزارش سراج24،علی فاضلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: قیمت‌گذاری در این نمایشگاه‌ها توسط کارشناسان اتحادیه‌های صنفی که در واقع به کارشناسان صنعت و معدن متصل هستند، انجام می‌شود و تمام دستگاه‌ها در زمان شروع نمایشگاه در محل حاضر خواهند بود.
 
داشتن جواز کسب برای اخذ غرفه الزامی است
 
وی با بیان اینکه داشتن جواز کسب برای اخذ غرفه الزامی است، تاکید کرد: هر گونه کوتاهی و سهل انگاری در زمان برگزاری نمایشگاه توسط غرفه‌داران به اعمال جریمه از سوی بازرسی اتاق اصناف منجر می‌شود.
 
فاضلی با بیان اینکه نمایشگاه‌های بهاره تهران در حکیمیه، بوستان ولایت، خاوران و پارک ارم برگزار می شود، گفت: در این نمایشگاه‌ها برای تمامی محصولات از پنج تا ۱۵ درصد تخفیف در نظر گرفته شده و اجناس با بالاترین کیفیت ممکن به مشتریان عرضه می شود.
 
رییس اتاق اصناف ایران اظهار کرد: متقاضیان با مراجعه به اتحادیه های تابعه و در اختیار گرفتن فرم مخصوص، متقاضی غرفه خواهند شد و اتحادیه ها بر اساس شرایط تعیین شده از میان متقاضیان، افراد واجد شرایط را برای در اختیار گرفتن غرفه معرفی می کنند.
 
وی در پایان اظهار امیدواری کرد که از سال آینده طرح فروش فوق العاده در تمامی واحدهای صنفی جانشین نمایشگاه های پاییزه، بهاره و طرح ضیافت در کشور شود.

اخبار مرتبط

استفاده از هر فرصتی برای توسعه فضای سبز و کاشت درختان جدید

واریز عیدی در روز‌های پایانی سال به بی نظمی بازار و تراکم ترافیکی می‌انجامد

پول نو برای عیدی از کجا تهیه کنیم؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha