بازی‌سنگینی را بردیم

برای بازی با راه‌آهن در گل و شُل تمرین کردیم

برای بازی با راه‌آهن در گل و شُل تمرین کردیم

به گزارش سراج24،تیم فوتبال ملوان با برتری سه بر صفر مقابل راه آهن در هفته بیستم رقابتهای لیگ برتر به رده سیزدهم جدول رده بندی رقابتها صعود کرد.

فیروز کریمی در نشست خبری پس از پایان بازی اظهار کرد: فکر می کنم بازی سنگینی برای تیم ما بود با این حال در زمین خیس توانستیم از عهده کار بربیاییم. انجام بازی در این زمین دشوار است. ما از ابتدای کار با ملوان بنا را گذاشتیم بر ارائه فوتبال زیبا. خیلی موقع ها تیم ما زیبا بازی کرده اما نتیجه نگرفته است. خیلی وقت‎ها نتوانستیم مزد بازی زیبای خودمان را بگیریم.

سرمربی ملوان در ادامه گفت: بارسلونا یک بار 24 موقعیت گل داشت و چلسی یک موقعیت. اما چلسی برد. فوتبال یلخی در یک مقطع نتیجه می دهد اما ما بازی زیبا توام با توفیق را در دستور کار قرار دادیم. می خواهیم در کنار ارائه فوتبال خوب نتیجه لازم را در لیگ برتر بگیریم.

وی در پاسخ به صحبت های لطیفی که تیم وی مستحق شکست نبوده، گفت: شاید منظور ایشان این بوده که نباید با این نتیجه می‌باخته است. گلر ما هم چندین صحنه خوب را خلق کرد. انصاف داشته باشیم آنها هم چند موقعیت خوب خلق کردند که گلر ما گرفت.

کریمی با اشاره به تعویض محسن یوسفی، گفت: محسن یوسفی قرار نبود عوض شود اما چون سهل انگارانه به قضیه نگاه کرد تعویضش کردم. زمین سنگین بود چون خیس بود و هر چه به پایان بازی نزدیک می شدیم کار برای بازیکنان سخت تر می شد. ما چون می‎دانستیم امروز بارندگی است در گل و شل تمرین کردیم و سعی می‌کنیم در تمرینات همه موارد را در نظر بگیریم.

منبع:مهر

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha