به مناسبت جشن پیروزی انقلاب اسلامی:

تدارک تلویزیون برای 22 بهمن

تدارک تلویزیون برای 22 بهمن

به گزارش سراج24،ویژه برنامه 22 بهمن فردا چهارشنبه ساعت 8:10 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد و این ویژه برنامه با اجرای اقبال واحدی و مهدی آقا بیگی و استقرار احمد توکلی و سعید رنجبر در میدان انقلاب حال و هوای راهپیمایی 22 بهمن ماه را به تصویر خواهد کشید.

همچنین ارتباط با مراکز استان‌ها و پخش تصاویری از استان‌های مختلف از دیگر بخش‌های این برنامه است. تهیه کنندگی این برنامه که به صورت زنده از شبکه یک سیما روی آنتن خواهد رفت، برعهده مقداد مومن نژاد است.

همراهی خاله و عموهای تلویزیونی با مردم

عموها و خاله‌های تلویزیونی با استقرار دو پایگاه در مسیر راهپیمایی 22 بهمن، سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی‌ را در کنار خانواده‌های ایرانی جشن می‌گیرند.

در آغاز سی و­ هفتمین فجر انقلاب اسلامی مجری­‌ها و عوامل برنامه­‌ساز شبکه دو به جمع راهپیمایان می­‌پیوندند تا جشن پیروزی انقلاب اسلامی در تهران و سراسر کشور را در قاب تلویزیون به تصویر بکشند.

چهارشنبه 22 بهمن عمو مهربان و خاله رویا، ‌خاله شادونه،‌ عموهای فیتیله‌­ای و دیگر مجریان و برنامه­‌سازان شبکه دو  در مسیر راهپیمایی حضور خواهد داشت.

ویژه برنامه راهپیمایی 22 بهمن شبکه دو از ساعت 9 با اجرای محمد جعفر خسروی و رویا سادات حسینی در استودیو این شبکه آغاز می­‌شود و تا اذان ظهر ادامه خواهد داشت.

امیر رضایی و زهرا شوقی مجری­ان پایگاه شبکه دو روی پل یادگار امام خواهند بود و گزارش‌های متنوعی از حضور مردم در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن ارائه خواهند کرد.

22 بهمن، قرار عموهای فیتیله‌­ای و خاله شادونه با بچه­‌ها، روی پل یادگار است؛ این شخصیت­‌ها با اجرای برنامه­‌های شاد و جذاب، آغاز سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی‌ را جشن می‌گیرند.

حضور رنگین کمانی‌ها در راهپیمایی 22 بهمن    

 خاله و عموهای برنامه «رنگین کمان» و «به من بگو چرا»، در روز راهپیمایی 22 بهمن با حضور در غرفه شبکه پنج برای کودکان و خردسالان به صورت زنده برنامه شاد اجرا می‌کنند.

پایگاه شبکه پنج در خیابان آزادی، نبش میمنت واقع شده و خاله و عموها جشن اتحاد و همدلی ملت ایران را در کنار کودکان و خردسالان برگزار می‌کنند.

همچنین در برنامه «رنگین کمان» نیز که ساعت 14:20 از استودیو پخش شبکه پنج روی آنتن می‌رود، اسامی برندگان مسابقه نقاشی که به مناسبت سی و ششمین بهار انقلاب  دهه فجر امسال برگزار شد ، اعلام می‌شود.

منبع:مهر

اخبار مرتبط

قصه‌های خانم مربی در لایوهای اینستاگرامی

بیانیه مهم هیأت‌های سراسر کشور در آستانه ماه محرم

فصل دوم ایستگاه انقلاب /قسمت هشتم

0 نظر

ارسال نظر

capcha