مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس

چه چیزی درد پرسپولیس را دوا می کند؟

چه چیزی درد پرسپولیس را دوا می کند؟

به گزارش سراج24، مرتضی کرمانی‌مقدم در خصوص نتایج اخیر تیم پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس واقعاً مریض است و مشکلات این تیم بیشتر از آن که فنی باشد، حاشیه‌ای است.

وی ادامه داد: توصیه من به حمید درخشان این است که به دنبال ایجاد رفاقت بیشتر در بین شاگردانش و همچنین تقویت رابطه خود با بازیکنان باشد. احساس من این است که رفاقت زیادی بین بازیکنان پرسپولیس وجود ندارد و همین مسئله باعث شده که این تیم نتواند خوب نتیجه بگیرد. فوتبال یک بازی گروهی است و مسائل تاکتیکی فقط ۵۰ درصد در موفقیت یک تیم نقش دارد. اتحاد و رفاقت در تیم موضوع خیلی مهمی است.

پیشکسوت پرسپولیس درباره مسائل فنی این تیم نیز تأکید کرد: در بازی با ذوب‌آهن پرسپولیس بازی خوبی ارائه داد اما از فرصت‌های گلزنی خود خوب استفاده نکرد. بازی این تیم با ملوان را هم ندیدم. زمانی که نتیجه این بازی را شنیدم فقط تاسف خوردم، چرا که اصلاً انتظار چنین نتیجه‌ای را نداشتم.

کرمانی‌مقدم با تأکید بر اینکه تغییرات در پرسپولیس جواب نداده است، یادآور شد: روزی که علی دایی را برکنار کردند من گفتم که این رفتار با او درست نبود. کاری به این ندارم که درخشان چطور سرمربی پرسپولیس شد اما نتایج پرسپولیس نشان می‌دهد که این تغییرات در پرسپولیس جواب نداده است و فقط تیم درخشان تا حدودی بهتر از تیم دایی بازی می‌کند.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر برکنار کردن درخشان دردی از پرسپولیس دوا نمی‌کند، همانطور که برکناری دایی چیزی را تغییر نداد. بهتر است مسئولان باشگاه پرسپولیس و مربیان این تیم به فکر حل مشکلات و کم کردن حواشی اطراف تیم باشند. البته اگر درخشان کمی بیشتر با شاگردانش رفیق باشد بهتر است و آنها بهتر حرفش را می‌خوانند.

مهاجم پیشین پرسپولیس درباره خرید‌های این تیم در نیم‌فصل نیز گفت: در بازی با ذوب‌آهن دیدم که تادو برزیلی در سطح پایینی قرار دارد و به درد پرسپولیس نمی‌خورد. بازیکن برزیلی دیگر را هم ندیدم که در موردش نظر دهم. چه بهتر بود درخشان به جای جذب بازیکن برزیلی درجه چندم یک بازیکن جوان ایرانی به پرسپولیس می‌آورد تا حداقل با چند بازی در لیگ برتر برای لیگ قهرمانان آسیا آماده می‌شد. نمی‌دانم چرا پرسپولیس اجازه داد بهنام برزای به استقلال برود و حالا باید دلخوش کند به تادو که فکر نمی‌کنم باری از دوش این تیم بردارد.

کرمانی‌مقدم با اشاره به ابراز ناراحتی مجتبی محرمی از حرف‌های اخیر درخشان که بازیکنان فعلی تیمش را با بازیکنان دهه ۶۰ و ۷۰ پرسپولیس مقایسه کرده بود، تصریح کرد: من با حرف‌های اخیر محرمی کاملاً موافقم اما ترجیح می‌دهم در شرایط فعلی جواب درخشان را ندهم، چرا که پرسپولیس در این مقطع نیاز به آرامش دارد. درخشان حتماً خواسته با این حرف‌ها به بازیکنان تیمش اعتمادبه‌نفس دهد. مطمئناً اگر او اعلام می‌کرد بازیکنان تیمش ضعیف هستند همین چهار بازیکنی که از او حرف شنوی دارند دیگر حرفش را گوش نمی‌کردند.

وی در پایان گفت: برای هواداران پرسپولیس خیلی ناراحتم، چون آنها دوست دارند در این شرایط تیم محبوب‌شان با استقلال و دیگر تیم‌ها برای قهرمانی بجنگد اما این دوران تمام خواهد شد و عروسی به کوچه تیم ما هم خواهد آمد.

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

برانکو: فقط به یک چمدان نیاز دارم تا پول را به کرواسی بیاورم

0 نظر

ارسال نظر

capcha