راشدی گفت:

ثبات قیمت بلیت‌های قطار تا پایان سال

ثبات قیمت بلیت‌های قطار تا پایان سال

به گزارش سراج24، راشدی معاون امور مسافربری شرکت راه آهن با بیان اینکه راه آهن جمهوری اسلامی ایران با بیش از ۳ الی ۴ شرکت داخلی قرارداد خرید واگن برای سال آینده انجام داده است، گفت: بیش از ۲۵۰ واگن مسافری خریداری شده و تعداد زیادی از واگن‌های مسافری نیز در دست بازسازی است که بزودی به بهره برداری می‌رسد.

معاون امور مسافری راه آهن تصریح کرد: مسیرهایی برای افزایش ظرفیت راه آهن در دو حوزه باری و مسافری در نظر گرفته شده که این مسیر‌ها از ۱۵ فروردین الی ۱۱ خردادماه انجام می‌شود که قطعیت این موضوع در اسفندماه امسال مشخص می‌گردد.

راشدی در خصوص پیش فروش بلیت‌های مسافربری نوروز گفت: خوشبختانه با برنامه ریزی‌هایی که صورت گرفته، تمامی بلیت‌های مسیر‌ها در آژانس‌های مسافرتی در آرامش کامل پیش فروش شده و همانند سالهای گذشته هیچ هرج و مرج و شلوغی در مقابل آژانس‌ها وجود ندارد.

وی افزود: خوشبختانه در حال حاضر برای تمامی مسیرهای کشور بلیت وجود دارد و مسافران می‌توانند همچنان به آژانس‌های مسافرتی برای خرید بلیت مراجعه کنند.

معاون مسافری راه آهن توضیح داد: امسال ۵ درصد نسبت به سال‌های گذشته ظرفیت خود را افزایش داده‌ایم و با برنامه ریزی که صورت گرفته، امسال مشکلی در خصوص مسیر‌ها ایجاد نمی‌شود.

راشدی تصریح کرد: مسیرهای تهران_ اصفهان یک قطار و تهران_ مشهد و برخی از مسیرهای شهر بندرعباس امسال ظرفیت مسافری خود را افزایش داده‌اند.

معاون مسافری راه آهن در ادامه توضیح داد: بیش از ۹۵ درصد از ناوگان‌های موجود مسافری راه آهن تکمیل شده و متاسفانه راه آهن قابلیت افزایش بیش از این ظرفیت را ندارد.

راشدی در ادامه تاکید کرد: امسال تا پایان سال و تا پایان فروردین ماه، راه آهن قیمت هیچ بلیتی را افزایش نمی‌دهد.

منبع:باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

چرا قیمت بلیت هواپیما نجومی شد؟

توقف حرکت قطارهای مسیر شمال به دلیل رانش زمین

فروش بلیت چارتری به جز تور‌های مسافرتی و یا در قالب پکیچ‌ها ممنوع است

0 نظر

ارسال نظر

capcha