حجت الاسلام خرسند در گفتگو با «سراج 24»:

نامه رهبر انقلاب، بی اعتمادی جوانان غربی را به زمامداران خود بیشتر می کند/جنگ غرب علیه اسلام و اقدام حکیمانه رهبری

نامه رهبر انقلاب، بی اعتمادی جوانان غربی را به زمامداران خود بیشتر می کند/جنگ غرب علیه اسلام و اقدام حکیمانه رهبری

حجت الاسلام والمسلمین محمد خرسند، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت و گو با سراج24 با اشاره به نامه مقام معظم رهبری خطاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی گفت: نامه ایشان یک نامه الهی است که مختص انسان ها و رهبران الهی است.

وی افزود: این نامه بنابر تکلیفی است که خداوند بر عهده رهبران الهی قرار داده تا وظیفه خود را در قبال مردم به انجام برسانند.

خرسند با ذکر اینکه فطرت پاک جوانان غربی یکی از علل صدور این نامه است، گفت: جوانان با سیاستمداران غربی که وابسته به قدرت و مطامع دنیوی هستند، تفاوت اساسی دارند؛ سیاستمداران غربی برای رسیدن به اهداف پلید خود، وجدانهایشان را سرکوب کرده اند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی افزود: رهبر معظم انقلاب در گذشته بارها سیاستمداران غربی را نصیحت کرده اند و در این نامه از جوانان می خواهند تحت تاثیر فضای ضداسلامی که در رسانه های غربی دنبال می شود، قرار نگیرند و اسلام را از طریق منابع اصلی بشناسند.

خرسند گفت: سوالاتی که ایشان در این نامه مطرح می کنند، تلنگری است تا وجدان های جوانان غربی که از سوی رسانه ها کمرنگ شده است، بیدار شود.

وی افزود: رهبر انقلاب، جوانان غربی را به یک داوری بی طرفانه دعوت می کنند، زیرا اردوگاه غرب یک جنگ تحمیلی را علیه اسلام و امت اسلامی به راه انداخته است، لذا از جوانان می خواهند اجازه ندهند حکامشان آنها را در مرزهای ذهنی و ساختگی محصور کنند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: جوانان غرب باید با یک عزم جدی اهداف این پیام را دنبال کنند و قطعا این پیام تاثیرات خود را برجای می گذارد و موجب خواهد شد حقایق فراوانی برای آنها آشکار شود.

وی با اشاره به دیگر تاثیرات این پیام اظهار کرد: مطمئنا از این پس بی اعتمادی جوانان غربی به زمامداران خود بیشتر می شود و به سمت یک داوری منصفانه نسبت به اسلام روی خواهند آورد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در پایان گفت: نفس صدور این پیام یک کار حکیمانه بوده است و این پیام در ذهن سیاستمداران و انسان های کوته فکر نمی گنجد بلکه در انسانهای جویای حقیقت تاثیرگذار خواهد بود.

اخبار مرتبط

نامه رهبرمعظم انقلاب چهره واقعی اسلام ناب محمدی(ص) را به جوانان غربی نشان می‌دهد/رهبرانقلاب باردیگر به جوانان غربی یادآوری کردند باید منابع اصیل را بشناسند

پیشخوان اینترنتی «سراج 24»

پیشخوان اینترنتی «سراج 24»

0 نظر

ارسال نظر

capcha