آژیر خطر در جولان اشغالی با صدا درآمد

آژیر خطر در جولان اشغالی با صدا درآمد

به گزارش سراج24، خبرنگار این شبکه گزارش داد: رژیم صهیونیستی در حالی آژیر خطر را در جولان اشغالی به مدت ۲۵ دقیقه به صدا درآورد که هیچ اتفاقی رخ نداده بود. در واقع این رژیم اقدامی برای اماده باش انجام داده بود ولی بلافاصله با هواپیما و توپخانه مواضع ارتش سوریه را هدف قرار داد.

حملات هوایی رژیم صهیونیستی به قنیطره و به دو پایگاه ارتش سوریه صورت گرفت. بنابر اخبار موجود در این حملات گردان توپخانه و لشگر ۹۰ هدف قرار گرفته‌اند. این حملات تلفات جانی در بر نداشته اما توپخانه ۱۲۲ ارتش سوریه و انبار مهمات آن هدف قرار گرفته است. ارتش سوریه اعلام کرده است که در آمادگی کامل به سر می‌برد.

در همین حال خبرنگار شبکه العربیه گزارش داد: اسراییل به شهرک نشینان در شمال اسراییل اعلام کرده است که در نزدیکی پناهگاه‌ها بمانند چرا که ارتش این رژیم انتظار دارد که سوریه در پاسخ به حملات هوایی و توپخانه‌ای اخیر واکنشی از خود نشان دهد.

وی ادامه داد: اسراییل با این حملات سعی دارد به طرف مقابل بفهماند که نمی‌تواند با شلیک راکت وارد جنگ فرسایشی با اسراییل شود. اسراییل از آن هراس دارد که درگیری‌ها در این منطقه افزایش یابد.

اسراییل در اولین عملیات خود برای جلوگیری از جنگی شدن منطقه شکست خورد و با ترور رهبران حزب الله در قنیطره، آتش درگیری‌ها را افزایش داد و سحر اسراییل به خودش بازگشت.

منبع:باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

روایت الاخبار از شب داغ جولان اشغالی

واکنش صهیونیست‌ها به تبادل آتش در جولان

باید جنگی در بین جنگ‌ها راه بیاندازیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha