وقتی بی عدالتی، دوپینگی هم بیانیه می دهد!

وقتی بی عدالتی، دوپینگی هم بیانیه می دهد!

به گزارش سراج24، داستان دوپینگ علا عبدالزهرا در تیم فوتبال تراکتورسازی آنقدر پیچیده شد که داستانش به سرنوشت دیدار تیم های ملی ایران و عراق در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا هم گره خورد.

پس از اینکه تیم ملی ایران در این مرحله مقابل عراق شکست خورد و از گردونه مسابقات کنار رفت، به یک باره مقامات فوتبال ایران علیه علا عبدالزهرا شکایت کردند و مدعی شدند که این بازیکن به دلیل دوپینگ در لیگ برتر ایران محروم بوده و نباید مقابل ایران بازی می کرد.

کمیته انضباطی AFC برای رسیدگی به این شکایت تشکیل جلسه داد و پس از بررسی های نهایی، رای به سود عراق صادر شد وایران به صورت رسمی با جام خداحافظی کرده و ملی پوشان کشورمان استرالیا را به مقصد کشورمان ترک کردند.

علا عبدالزهرا پس از صدور رای نهایی کمیته انضباطی AFC به طور کلی بحث دوپینگی بودنش را نفی کرد و گفت: در پایان بازی ایران و عراق و بعد از شکست حریف اصلا نباید چنین مباحثی مطرح می شد. من از زمانی که فوتبال بازی کرده‌ام، تا به حال با چنین مسئله‌ای روبه‌رو نبوده‌ام.

وی ادامه داد: من هرگز نوشیدنی یا داروی غیر مجازی مصرف نکرده‌ام و هر زمان اگر نیازی به داروی خاصی داشته باشم از دکتر تیم سوال می کنم.

بازیکن ملی پوش عراق تاکید کرد: به نظر من تیم ایران می توانست بهتر از این رفتار کند. اگر تیمی نمی تواند در زمین مسابقه پیروز شود، پس نباید به دنبال پیدا کردن یک بهانه باشد.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

برانکو: فقط به یک چمدان نیاز دارم تا پول را به کرواسی بیاورم

0 نظر

ارسال نظر

capcha