ترافیک نیمه‌سنگین در کرج

ترافیک نیمه‌سنگین در کرج

به گزارش سراج24، سرهنگ صمد اسفندیاری جانشین پلیس راه در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور اظهار داشت: هم اکنون در محورهای قوچان، تایباد و رباط‌سنگ در استان خراسان رضوی، محورهای توسکستان، خوش‌ییلاق و جنگل گلستان در استان گلستان، محور چمن‌بید در استان خراسان شمالی و همچنین محورهای هراز و فیروزکوه در شرق استان تهران بارش برف جریان دارد.

جانشین پلیس راه تصریح کرد: در تمام محورهای استان مازندران بارش باران جریان دارد؛ در محور چابکسر در استان گیلان، محورهای خواف و سرخس در خراسان رضوی و همچنین در تهران بزرگ نیز بارش باران جریان دارد.

سرهنگ اسفندیاری ادامه داد: ترافیک در استان البرز، باند جنوبی آزادراه تهران - کرج و آزادراه کرج - قزوین محدوده کرج نیمه‌سنگین است.

این مقام ارشد راهنمایی و رانندگی افزود: محور توسکستان در استان گلستان از ساعت ۱۹ روز جمعه ۳ بهمن ماه به علت بارش شدید برف و کولاک مسدود شده است.

جانشین پلیس راه با بیان این مطلب که محورهای قم به گرمسار، شمشک به دیزین و پونل به خلخال تا اطلاع ثانوی مسدود است خاطرنشان کرد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

یک هیأت، حامی کودکان آسایشگاه کهریزک کرج شد

ویژه برنامه «مدافعان امنیت» در کرج برگزار می‌شود

پویش مردمی «محرم ایمن» در کرج برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha