خواب راحت را از صهیونیست‌ها می‌گیریم

خواب راحت را از صهیونیست‌ها می‌گیریم

به گزارش سراج24، سردار اسماعیل قاآنی پیش از ظهر امروز در مراسم تشییع پیکر شهید سردار الله‌دادی در سخنانی صهیونیست‌ها را بی‌هویت‌ترین انسان‌های روی زمین دانست.

جانشین فرمانده سپاه قدس گفت: منطقه‌ای که اشغال کرده‌اند و ناامن‌ترین نقطه دنیا است و این ناامنی را از حضور جوانان حزب‌الله و دلاورمردانی همچون سردار الله‌دادی است.

وی افزود: سرداران و جان برکفان هشت سال دفاع مقدس پس از جنگ مرزهای امنیت را پاسداری کردند و همدوش حزب‌الله لبنان برای دفاع از اسلام برخاستند.

قاآنی خطاب به صهیونیست‌ها بیان داشت: شما هرچه برای مقابله با ما تلاش می‌کنید، قدرت و عزت ما بیشتر می‌شود و همه می‌دانند که مرد میدان نیستید که با موشک ترور می‌کنید.

وی تصریح کرد: در جنگ ۵۰ روزه غزه با همه جنایاتی که علیه مردم بی‌دفاع داشتید از حمله زمینی و روبه‌رو با رزمندگان اسلام ترسیدید و سربازان شما برای فرار از رویارویی با جوانان حزب‌الله خودزنی می‌کردند.

جانشین فرمانده سپاه قدس ادامه داد: لازم نیست شما ما را عصبانی کنید، فرزندان دلیر این ملت برای دفاع از اسلام آماده‌اند، می‌دانند چگونه به حساب شما برسند و ما قدم به قدم جلو می‌رویم.

قاآنی عنوان کرد: همان گونه که تا به حال رزمندگان مقاومت خواب راحت را از شما گرفته‌اند این بار نیز سپاهیان ما و حزب‌الله خواب راحت را از شما می‌گیرند.

وی گفت: همه دنیا می‌داند شما مرد میدان جنگ نیستید و ترسو هستید، برای اینکه فقط با ترور کار خود را می‌خواهید به پیش ببرید و در جنگ ۵۰ روزه یک چهارم کشته‌ها کودک بودند و کجای دنیا اینگونه جنگی را سراغ دارد و این ترس و وحشت و ماتم شما به برکت خون الله‌دادی‌ها است.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

گزینه‌های مختلفی از برخورد با عوامل ترور روی میز ایران است

پیگیری و مجازات قطعی عاملان ترور شهید فخری‌زاده در دستور کار قرار گیرد

شهادت دانشمند موشکی+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha