حجت الاسلام ذوالنور در گفت و گو با«سراج24»

تفکرات انحرافی اصلاح طلبان، آنها را به سکوت در دفاع از پیامبر(ص) واداشته است/مبانی فکری اصلاح طلبان به گونه ای نیست که به دامان انقلاب برگردند

تفکرات انحرافی اصلاح طلبان، آنها را به سکوت در دفاع از پیامبر(ص) واداشته است/مبانی فکری اصلاح طلبان به گونه ای نیست که به دامان انقلاب برگردند

 حجت الاسلام ذوالنور گفت: اصلاح طلبان و رسانه های آنها امروز در برابر توهین غرب به ساحت پیامبر(ص) سکوت اختیار کرده اند و این مسئله را محکوم نمی کنند، زیرا مبانی فکری آنها مبانی فکری افرادی چون جرج سوروس است.
 
 حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنور، مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه در گفت و گو با سراج24 با اشاره به سکوت اصلاح طلبان در قبال توهین غرب به پیامبر(ص) گفت: اصلاح طلبان و رسانه های آنها امروز در برابر توهین غرب به ساحت پیامبر(ص) سکوت اختیار کرده اند و این مسئله را محکوم نمی کنند، زیرا مبانی فکری آنها مبانی فکری افرادی چون جرج سوروس است.
وی افزود: اصلاح طلبان درباره تغییرات اجتماعی، نظرات سوروس و جین شارپ را دنبال می کنند؛ در فتنه 88 حدود 80 درصد توصیه های جین شارپ در مورد براندازی به شیوه انقلاب های رنگین از سوی اصلاح طلبان دنبال شد.
جانشین سابق نماینده ولی فقیه در سپاه افزود: مبانی فکری اصلاح طلبان به گونه ای نیست که به دامان انقلاب برگردند و مطلقا در برابر توهین غربیها به مقدسات و اسلام موضع نخواهند گرفت، زیرا در یک تضاد فکری مانده اند.
مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه با ذکر اینکه اصلاح طلبان به دستورالعمل های غربیها ایمان دارند، گفت: این دستورالعمل ها را اجرا می کنند و معتقدند وقتی آزادی بیان مطلق باشد، توهین به مقدسات نیز در چارچوب آزادی بیان است.
ذوالنور افزود: البته آنها می خواهند مقبولیت مردمی نیز داشته باشند، مجبورند با افکار عمومی نیز همراهی کنند، اما سعی می کنند، این همراهی با اهدافشان تضاد نداشته باشد و از چشم غربیها نیفتند.
وی افزود: آنها می خواهند همراهیشان با مردم با تئوریهای جین شارپ و جرج سوروس در تضاد نباشند و کاری کنند که مردم این گونه فکر کنند که اصلاح طلبان مخالف توهین غربیها به پیامبر(ص) هستند؛ در واقع می خواهند با سکوت مسئله را حل کنند، اما کاملا در مسیر غربیها غوطه ور هستند.
مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به اقدام چند نفر در ترور برخی روزنامه نگاران مجله شارلی ابدو گفت: وقتی چند سلفی تکفیری افراطی این کار را انجام دادند، اصلاح طلبان مسئله ضدتروریست بودن خود را مطرح کردند و موضع گرفتند، اما چرا در برابر توهین غربیها به نبی مکرم اسلام(ص) سکوت اختیار کردند.
جانشین سابق نماینده ولی فقیه در سپاه افزود: مجله شارلی یک اشتباه بزرگ انجام داد و البته کار تروریستها نیز اشتباه بود، اما معنا ندارد برای دفاع از یک مجله منحرف در دام سناریوی حساب شده غربیها افتاد؛ غرب امروز در میدان عراق و سوریه ناکام شده است و سعی می کند از تروریستهای دست پرورده خود در جاهای دیگر استفاده کند.
مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه با ذکر اینکه حمله به مجله شارلی با تحریک و هدایت صهیونیستها بوده است، گفت: امروز ملتها نمی توانند، تروریستها را از آمریکا و غرب جدا تصور کنند، لذا غربیها تحریک احساسات عمومی را علیه اسلام و جوامع اسلامی به شیوه های مختلف دنبال می کنند.
این استاد حوزه و دانشگاه عنوان کرد: مطبوعات اصلاح طلب و اصلاح طلبان در سردرگمی مطلق قرار گرفته اند و بعضا عامدانه و در راستای اهداف شوم غربیها و نظرات جین شارپ، حرکتهایی به نفع دشمن انجام می دهند؛ در واقع باطن آنها با غربیها همراه است.
مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه با ذکر اینکه باید تحلیل درست داشته باشیم، گفت: باید توطئه اسلام هراسی غرب را بفهمیم و موضع گیری کنیم؛ متاسفانه اصلاح  طلبان چون راهشان با امت اسلامی یکی نیست، سکوت اختیار کرده اند.

اخبار مرتبط

ترور ناجوانمردانه ⁧‫شهید فخری‌زاده‬⁩ بی پاسخ نخواهد ماند

لزوم اتحاد مسلمانان علیه پروژه اسلام‌هراسی غربی‌ها

سیاست‌های ضدّ اسلامی صهیونیست‌ها عامل توهین به پیامبر اسلام است

0 نظر

ارسال نظر

capcha