حجت‌الاسلام سالک در گفتگو با «سراج 24»:

سازش با آمریکا، علت سکوت اصلاح طلبان در قبال توهین غرب به پیامبر(ص) است/محو ولایت؛ هدف اصلی استکبار و حکومتهای مرتجع منطقه

سازش با آمریکا، علت سکوت اصلاح طلبان در قبال توهین غرب به پیامبر(ص) است/محو ولایت؛ هدف اصلی استکبار و حکومتهای مرتجع منطقه

حجت الاسلام و المسلمین احمد سالک، رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با سراج24 با اشاره به توهین غربیها به پیامبر اکرم(ص) گفت: این توهین بزرگی که به ساحت نبی مکرم اسلام(ص) شد، دل هر مسلمانی را به درد آورد.

 وی افزود: بلافاصله کمپین عشاق محمد(ص) به سرعت در فضای مجازی شکل گرفت و این کمپین روز به روز گسترش میلیونی دارد، اما سکوت اصلاح طلبان، ماهیت سازشکارانه آنها را به مردم بار دیگر نشان داد.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس عنوان کرد: اصلاح طلبان سازش با آمریکا را دنبال می کنند و عملکرد آنها در موضوعات مختلف دیدگاه های سازشکارانه آنها را اثبات کرده است.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاثیرات جهانی انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی حرکتی در جهان ایجاد کرد که اثرات زیادی در پی داشت؛ رشد و گسترش بیداری امتها در سطح جهان از جمله این تاثیرات است، مردم دنیا با وقوع انقلاب اسلامی بیدار شده اند و قدرت تشخیص پیدا کرده اند و به خوبی می دانند حکومتهایشان چگونه است.

وی با اشاره به رشد وسایل ارتباطی گفت:  در 50 سال اخیر یک خبر مدتها زمیان می برد تا همه مردم دنیا از آن باخبر شوند و امروز هر اتفاقی رخ دهد، چند ثانیه بعد در جهان منتشر می شود.
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: ابعاد گوناگون انقلاب اسلامی با وسایل ارتباطی در دنیا منتشر می شود و مردم دنیا علاقه مند به انقلاب اسلامی هستند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس افزود:  بشری که تحت سلطه جهانخواران بی فرهنگ قرار گرفته است، از فسادهای مختلف همچون همجنس بازی، فیم های خشونت افزای هالیوودی و فرهنگ لیرالی خسته شده است و دنبال  یک پناهگاه مطمئن هستند و اسلام می تواند به آنها آرامش دهد.

عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: نظام سلطه برای اینکه اسلام ناب محمدی(ص) به محوریت حاکمیت دینی و ولایت را خنثی و محو کند، به ابزارهای مختلف همچون تشکیل القاعده، طالبان، جندالاسلام، داعش و غیره متوسل شده است؛ همه این گروه های تروریستی دست پرورده آمریکا، عربستان، ترکیه و کشورهای غربی هستند.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی افزود:  فردی که چاه می کند، در چاه خواهد ماند، امروز غربی ها و حکومتهای مرتجع منطقه همه جریاناتی را که علیه انقلاب اسلامی سازماندهی کرده اند، گلوی آنها را فشار می دهد.

وی با اشاره به حادثه شارلی گفت: برای اینکه رشد اسلام در فرانسه و کشورهای اروپایی را متوقف کنند، حادثه شارلی را  طراحی کردند،همانطور که حادثه 11 سپتامبر را ایجاد کردند، ممکن است حادثه شارلی طراحی فرانسه باشد تا مساجد کشورهای اروپایی  را آتش بزنند و مسلمانان انقلابی را دستگیر کنند و اسلام هراسی را گسترش دهند، اما موفق نخواهند شد.

اخبار مرتبط

لزوم اتحاد مسلمانان علیه پروژه اسلام‌هراسی غربی‌ها

سیاست‌های ضدّ اسلامی صهیونیست‌ها عامل توهین به پیامبر اسلام است

نخستین جلسه شورای عالی اصلاح‌طلبان در سال98 برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha