بروجردی مطرح کرد:

لزوم واکنش سازمان همکاریهای اسلامی

لزوم واکنش سازمان همکاریهای اسلامی

به گزارش سراج24،علاءالدین بروجردی عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر اسلام را به شدت محکوم کرد و آن را اقدامی تکراری از سوی رژیم صهیونیستی دانست.

وی با بیان اینکه اینگونه هتک حرمت ها طراحی رژیم صهیونیستی است گفت: مجلس علی رغم اینکه در تعطیلات به منظور رسیدگی نمایندگان به مسائل حوزه های انتخابیه به سر می برد اما این اقدام ناپسند و شیطانی را به شدت محکوم می کند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی انگیزه صهیونیسم در برنامه ریزی به منظور هتک حرمت به مقدسات اسلامی را ناشی از خباثت آنها دانست.

وی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی به علت آنکه در پنج جنگ پیاپی از مقاومت شکستهای سنگین و تحقیرآمیزی خورده است و چون توانایی مقابله با قدرتهای آزادی خواه اسلامی از جمله مقاومت و به خصوص جمهوری اسلامی ایران را ندارند دست به چنین اقدامات زننده و شیطانی می زند.

بروجردی ادامه داد: توهین به مقدسات خالی و به دور از تمدن و فرهنگ است و در حقوق بشر جایگاهی ندارد و مشخص است ملتهای مسلمان جهان در مقابل این چنین اقدامات شیطانی سکوت نخواهند کرد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: من پیش از این اقدام پیشنهاد دادم و هم اکنون این پیشنهاد را تکرار می کنم که لازم است در یک اجلاس فوق العاده با محوریت سازمان همکاری های اسلامی مصوباتی شکل بگیرد تا ضمن ایجاد یک اتحاد بین کشورهای جهان اسلام با کشور توهین کننده به مقدسات اسلامی، برخوردی قاطع صورت پذیرد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی افزود: سازمان همکاری های اسلامی با این هدف شکل گرفته که نسبت به اینگونه مسائل مهم عکس العمل نشان دهد.

بروجردی تصریح کرد: لازم است در اجلاس فوق العاده سازمان همکاری های اسلامی وزرای خارجه کشورهای عضو حضور پیدا کنند و در این اجلاس مصوب شود و کشورهای اسلامی متعهد شوند در صورتیکه هر کشوری به مقدسات اسلامی توهینی کند روابط اقتصادی کشورهای اسلامی با آن کشور هتک حرمت کننده معلق گردد و در صورت تصویب این موضوع عکس العمل جهان اسلام در مقابل کشورهای هتک حرمت کنند برایشان گران تمام خواهد شد.

منبع:مهر

اخبار مرتبط

لزوم اتحاد مسلمانان علیه پروژه اسلام‌هراسی غربی‌ها

سیاست‌های ضدّ اسلامی صهیونیست‌ها عامل توهین به پیامبر اسلام است

تفکرات انحرافی اصلاح طلبان، آنها را به سکوت در دفاع از پیامبر(ص) واداشته است/مبانی فکری اصلاح طلبان به گونه ای نیست که به دامان انقلاب برگردند

0 نظر

ارسال نظر

capcha