سرمربی تیم فوتبال ایران جریمه شد

سرمربی تیم فوتبال ایران جریمه شد

به گزارش سراج24، کارلوس کی روش سرمربی تیم فوتبال ایران و کیسوکه هوندا ملی‌پوش ژاپنی هر ۲ به دلیل انتقادی که راجع به نحوه داوری کرده بودند با جریمه نقدی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا مواجه شدند.

بر اساس این گزارش، کارلوس کی روش از نحوه داوری بن ویلیامز در جریان پیروزی ۲ بر صفر ایران مقابل بحرین انتقاد کرده بود و حالا مجبور به پرداخت جریمه نقدی ۳ هزار دلاری است.

کی روش راجع به داور استرالیایی گفته بود: پس از ۹، ۱۰ و سرانجام ۱۲ خطای صورت گرفته، بازی به طور خودکار متوقف شد. داور باید زودتر از اینها واکنشی نشان می‌داد.

البته کی روش پس از آن اذعان کرد نباید در مورد نحوه داوری سخن گفته و رسیدگی به این مسئله باید بر عهده کمیته داوران سپرده شود.

وی در این باره گفت: روشن است حتی زمانی که با ادب و احترام، آرامش و با لحنی مناسب صحبت می‌کنید، نباید اظهار نظری در خصوص داوری ارائه دهید، در مدت ۳۲ سالی که به مربیگری فوتبال پرداختم هرگز به داوران مسابقه معترض نشدم.

کیسوکه هوندا پس از دیدار نخست ژاپن مقابل فلسطین گفته بود: مثل بسکتبال بازی کردیم، هیچ قانونی از فوتبال به اجرا در نیامد. این اظهارات هوندا برای او جریمه‌ای ۵ هزار دلاری به همراه داشت.

منبع:باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

واکنش سایت AFC به انتخاب استراماچونی

اظهارات سهیل مهدی درباره تعداد سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا

گزارش سایت‌ای اف سی درباره قهرمانی پرسپولیس

0 نظر

ارسال نظر

capcha