«اقتصاد ایران» جایگزین «تهران20» می‌شود/ تغییر ساعت پخش سریال‌ها

«اقتصاد ایران» جایگزین «تهران20» می‌شود/ تغییر ساعت پخش سریال‌ها

به گزارش سراج24، با خداحافظی برنامه قدیمی‌ «تهران 20» و کلید خوردن فاز اول تغییرات در شبکه پنج سیما، برنامه جدید «اقتصاد ایران» جایگزین این برنامه استان محور می‌شود.
 
این برنامه در هفته‌های آغازین به موضوعات مطرح در بودجه کشور می‌پردازد چرا که در ساختار جدید رسانه ملی ماموریت این شبکه از شبکه تهران به شبکه‌ای سراسری با اولویت اقتصاد تغییر کرده است.
 
«سلام تهران» کوتاه می‌شود
 
از دیگر برنامه‌ریزی‌های شبکه پنج در فاز اول تغییر برنامه‌ها، کوتاه شدن برنامه صبحگاهی «سلام تهران» از 120 دقیقه به 60 دقیقه است تا امکان اطلاع‌رسانی تازه‌های اقتصاد کشور در کنداکتور صبحگاهی شبکه پنج فراهم شود.
 
پخش میان‌برنامه‌های کوتاه اقتصادی با کم شدن نوبت پخش «در شهر»
 
برنامه‌های «درشهر» و «در استان» نیز از هشت نوبت در روز از این پس 5 نوبت در روز پخش خواهد شد تا ضمن حفظ ظرفیت اطلاع رسانی تهران برای مردم این استان، فضای لازم را برای پخش میان برنامه‌های کوتاه اقتصادی در این شبکه فراهم شود.
 
این تغییرات کنداکتوری جمعه 19 دی همزمان میلاد پربرکت نبی‌اکرم (ص) و امام صادق (ع) در برنامه «جمعه تعطیل نیست» کلید خواهد خورد و این برنامه که تا پیش از این فقط به کوچه و محله‌های تهران سر می‌زد، در ارتباط زنده با 5 استان کشور علاوه بر مردم تهران به همه مردم ایران سلام می‌کند.
 
تغییر ساعت پخش سریال‌ها از 19 به 20
 
از دیگر تغییرات کنداکتوری شبکه پنج، تغییر ساعت پخش سریال این شبکه از ساعت 19 به ساعت 20 شب است تا به این ترتیب بینندگان بیشتری امکان تماشای سریال‌های این شبکه را داشته باشند. سریال «آخرین بازی» به کارگردانی مهدی سهیلی زاده از شنبه همین هفته، ساعت 20 و 23 پخش خواهد شد.
 

اخبار مرتبط

قطعه محمد رسول الله با صدای حامد محضرنیا

فراخوان سراسری "نهضت مردمی تحول در صدا و سیما" منتشر شد

استوری ضرغامی برای شفیع+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha