باز هم ایسنا منبع رسانه‌های بیگانه شد/

قرائت دروغ خبرگزاری ایسنا از سخنان آیت الله مصباح در مشهد+صوت

قرائت دروغ خبرگزاری ایسنا از سخنان آیت الله مصباح در مشهد+صوت

به گزارش سراج24، پس از حضور آیت الله مصباح یزدی در مشهد مقدس و سخنرانی در همایش «بیعت» که پنجشنبه گذشته به مناسبت یوم الله 9دی در سالن ابن سینا برگزار شد، خبرگزاری ایسنای منطقه خراسان در اقدامی غیرحرفه ای با انتخاب تیتری غیرواقعی از سخنان ایشان، به روال همیشگی‌اش در پوشش سخنرانی ها، اتفاقات و جریان‌های برخلاف علاقه خود، عمل نمود.

«مصباح یزدی: کسانی که به رهبری جسارت کردند، بی عقل هستند» عنوان تیتر دروغی است که این خبرگزاری از میان 56دقیقه بیانات مبنایی آیت الله مصباح یزدی برای خبر مغرضانه خود انتخاب و در متن خبر نیز به صورت بریده بریده و ناقص، بخش هایی از سخنرانی وی را پوشش داد.


 


مطابق فایل صوتی موجود، آیت الله مصباح یزدی پس از تشریح این مهم که انقلاب‌های منطقه بنا به اذعان دشمن و دوست از نعمت داشتن ولی فقیه رنج می برند، گفت: آیا این نعمت را اساسا می‌توان با نعمتی دیگر مقایسه کرد؟ چقدر بی بصیرت است کسی که از سر غرور، هوای نفس و غفلت و حتی ناخودآگاه نسبت به مقام معظم رهبری که بهترین نعمت اجتماعی است که خدای متعال ارزانی فرموده بی ادبی کند. البته ساحت ایشان از این بی ادبی ها ضرری نمی بیند اما خیلی جای حسرت دارد که مردم ما با بعضی ویژگی‌ها، نتوانند این حقیقت را درک کنند و این بصیرت را داشته باشند که خدا چه نعمتی داده است و چگونه باید حفاظت کرد. ما اگر شبانه روز تسبیح بگیریم و فقط به خاطر همین نعمت ذکر بگوییم حقش ادا نشده است .

 


دانلود


به نظر می‌رسد «ایسنا» مصداق این جمله از سخنان آیت الله مصباح یزدی در همین همایش است که «انسان زمانی که چیزی را دوست ندارد، چشمش آن را درک نمی کند و این یک اصل روانشناسی است که در مسائل سیاسی، اجتماعی و فرهنگی ما هم مصداق دارد.»

 

چندی پیش آیت الله علم الهدی در دیدار با مدیران این خبرگزاری در استان گفت: اگر بی‌بی سی خبر رسانه‌ای را مرجع خبر خود قرار می‌دهد این به آن معنا نیست که آن مجموعه خبری عظمت پیدا کرده بلکه اهمیت یک خبرگزاری در این است که چقدر مورد وثوق مردم است.

 

به گفته برخی کارشناسان حوزه رسانه، ایسنا نقش بازیگردان رسانه‌ای برای فشار ضدانقلاب به نظام در ماجرای اسیدپاشی اصفهان را ایفا نموده است.(+)

منبع:قاصد نیوز
 

اخبار مرتبط

سخنرانی رهبر معظم انقلاب در سالروز قیام 19 دی مردم قم

سخنان سخیف امجد دور از واقعیت و برخواسته از جریان نفوذ است

شدت یافتن بیماری آیت‌الله مصباح یزدی

0 نظر

ارسال نظر

capcha