فعال فرهنگی استان گیلان در گفتگو با «سراج24»:

دشمن برای ایجاد فتنه ای جدید برنامه ریزی دارد/ حماسه 9 دی نشانگر تولی و تبری بود

دشمن برای ایجاد فتنه ای جدید برنامه ریزی دارد/ حماسه 9 دی نشانگر تولی و تبری بود

مرتضی عبدالهی، فعال فرهنگی استان گیلان در گفتگو با «سراج24» با اشاره به اینکه دشمن برای ایجاد فتنه برنامه ریزی دارد،گفت: فتنه 88 نشان داد که دشمن برای هر 10 سال برنامه منظمی دارد؛ برنامه های دشمن به صورت علنی و غیر علنی انجام می‌شود.در فتنه 88 دشمن با استفاده از فرصتی که افراد داخل نظام چه قبل از انتخابات ناخواسته و چه بعد از انتخابات خواسته برای آنها بوجود آورد سعی بر براندازی نظام را داشتند.

وی افزود: دشمن پیوسته برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران برنامه ریزی می‌کند، ما سالهای قبل از جنگ فتنه منافقین و بعد از جنگ، فتنه 78 وفتنه 88 را داشتیم که این برنامه ها در فتنه ها از نظر اجتماعی، تبلیغاتی و وسعت و دامنه سخت تر و پیچیده تر شد.

"جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در صورتی در برابر هجمه دشمن به خود نیاید، آسیب جدی می‌بیند زیرا نتوانسته هنوز جذب حداکثری داشته باشد".

این فعال فرهنگی به حضور پرشور مردم گیلان در 8 دی سال 88 اشاره کرد و در مورد حماسه 9 دی اظهار داشت: حماسه 9 دی نشانگر تولی و تبری بود، مردم در این حماسه نشان دادند که ساحت امام حسین(ع)،امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری خط قرمزی است که سران فتنه آن را رد کرده اند و مردم از سران فتنه بیزاری جستند.

مرتضی عبدالهی با تاکید براینکه مردم در حماسه 9 دی رابطه سران فتنه را با اسرائیل و آمریکا به صراحت بیان کردند، تصریح کرد: مردم در حماسه 9دی نشان دادند که دیگر گوشه و کنایه معنا ندارد و باید با سران فتنه که خط قرمزها را رد کرده اند رویارویی مستقیم داشت.

وی در پایان خاطر نشان کرد: برای جلوگیری از بروز فتنه های دیگر باید معنای ولایت پذیری و ولایت مداری و مردم سالاری را به خواص آموزش داد. 

اخبار مرتبط

ماجرای دیوار نگاره عمار

کتاب «تولد یک جنبش واره» در تحلیل جشنواره عمار منتشر شد

اختتامیه عمار در مشهد

0 نظر

ارسال نظر

capcha