پیشنهاد درخشان به نیلسون:

با مسلمان معاوضه شو!

با مسلمان معاوضه شو!

به گزارش سراج24،سرمربی پرسپولیس قصد دارد یکی از دروازه‌بان‌های تیمش را کنار گذاشته و دروازه‌بان دیگری را جایگزین او کند. از آنجا که نیلسون بازیکن خارجی به حساب می‌آید درخشان ترجیح می‌دهد او را به تیم دیگری انتقال دهد تا هم بتواند بازیکنی را با این دروازه‌بان معاوضه کرده و هم اینکه بازیکن خارجی دیگری را به لیست تیم خود اضافه کند.

یکی از بازیکنانی که درخشان سخت به دنبال جذب اوست، محسن مسلمان است. نکته قابل توجه اینکه سرمربی پرسپولیس برای انتقال قرضی مسلمان به تیمش، به نیلسون پیشنهاد معاوضه با او را مطرح کرده است، پیشنهادی که با استقبال دروازه‌بان برزیلی سرخپوشان مواجه شده است اما باید دید گل‌محمدی علاقمند به جذب دروازه‌بان است یا نه.

سرمربی ذوب‌آهن بارها اعلام کرده است بیشتر دنبال مهاجم است و با توجه به اینکه این تیم دو دروازه‌بان تقریباً همسطح دارد بعید است دروازه‌بانی به فهرست خود اضافه کند.

به گفته مدیربرنامه‌های نیلسون، این دروازه‌بان از باشگاه گسترش فولاد هم پیشنهاد دارد اما خودش ترجیح می‌دهد به ذوب‌آهن برود، چرا که تمایل به کار کردن دوباره با گل‌محمدی دارد. البته مدیربرنامه‌های نیلسون تأکید کرده که ذوب‌آهنی‌ها هیچ تماسی با این دروازه‌بان نداشته‌اند و فقط درخشان پیشنهاد معاوضه نیلسون با مسلمان را مطرح کرده است.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha