یک دلال فوتبالی به دادسرا احضار شد

یک دلال فوتبالی به دادسرا احضار شد

به گزارش سراج24،نعیم سعداوی پس از ماجراهای ابطال کارت های پایان خدمت در مصاحبه ای سرمربیان پرسپولیس و تراکتورسازی را متهم کرد که به بازیکنان فولاد زنگ زده اند و تمرکزشان را بهم ریخته اند و ادعا کرده است از آن ها فایل صوتی دارد.

حمید درخشان در موضع دفاع از خود برآمد و گفت آنقدر حرفه ای است که این کار را نکند و در صورت اثبات نشدن این موضوع از سعداوی شکایت خواهد کرد.

اینه موضوع به برنامه 90 هم کشیده شد و در آن برنامه، سعداوی فایل صوتی صحبت های درخشان با بازیکن فولاد که بعدها مشخص شد این بازیکن یوسف وکیاست، پخش کرد.

به دنبال پخش این فایل صوتی، درخشان از سعداوی به دادسرای فرهنگ و رسانه شکایت کرد و روز چهارشنبه هفته گذشته، درخشان و سعداوی در شعبه دوم بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه که ویژه جرایم ورزشی است، در دادسرا حضور یافتند و به سئوالات بازپرس پاسخ دادند.

پس از پایان جلسه بازپرسی، بهنام علی محمدی وکیل مدافع حمید درخشان به خبرنگار ایرنا، گفت:سعداوی در این جلسه گفت وکیا به دنبال پیغام یک دلال از سوی درخشان، با سرمربی پرسپولیس تماس گرفته است که ما این موضوع را رد کردیم.

وی ادامه داد: معتقدم شیطنت این دلال و کم تجربگی یوسف وکیا، موجب سوء تفاهم شده است.

پس از پایان جلسه بازپرسی، بازپرس پرونده، وکیا بازیکن فولاد و ع. م دلالی که از وی در این پروند نام برده شده، به عنوان مطلع احضار شدند و قرار است فردا (یکشنبه) برای ارایه توضیحات در شعبه دوم دادسرای فرهنگ و رسانه حضور یابند.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha