جنایت با کیفیت HD؛

ویدئوی 200 هزار دلاری داعش از قتل عام سوری ها

ویدئوی 200 هزار دلاری داعش از قتل عام سوری ها

به گزارش سراج24،به نقل از روزنامه استار ترکیه، گروه تروریستی داعش به منظور تاثیرگذارتر کردن جنایات خود به تهیه ویدئوهایی با کیفیت بالا روی آورده است. بر این اساس برای تولید جدیدترین ویدئویی که قتل عام 22 شهروند سوری توسط تروریست ها را نشان می دهد، دوربین هایی با آخرین کیفیت روز استفاده شده است.

تحلیلگران می گویند برای این ویدئو با کیفیت و وضوح بسیار بالا موسوم به HD دست کم 200 هزار دلار هزینه شده است. در این ویدئو برای نخستین بار تروریست ها با صورت هایی مشخص به تصویر کشیده شده اند. رهبری این گروه از تروریست ها به عهده فردی است که رسانه های انگلیسی از وی با عنوان "جان مجاهد" نام می برند. با این حال وی در این فیلم چهره خود را پوشانده است.

داعش

با بررسی این ویدئو مشخص می شود که تهیه کنندگان آن چندین بار محل فیلمبرداری را تغییر داده اند. تحلیلگران فیلم می گویند 22 تروریستی که گروگان های سوری را به قتل رسانده اند از کشورهای استرالیا، اندونزی، مالزی، فیلیپین، انگلیس، بلژیک، آلمان و دیگر کشورها هستند.

تنها فردی از تروریست ها که هویتش مشخص شده "گیدن ماکسیم هوشار" شهروند فرانسوی است که در سال 2013 به داعش پیوسته است. همچنین توجه به نور موجود در پس زمینه نشان می دهد که فیلمبرداری طی چند ساعت انجام شده است.

منبع:مهر

اخبار مرتبط

بشار اسد: ما با نیروهای ترکیه، عربستان و آمریکا می‌جنگیم

خاطرات یک داعشی به تهران رسید

داعش فیلم حمله به «بیشکک» را منتشر کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha