مزایده استیشن۴ به نفع همجنسگرایان؛

پیوند تبلیغاتی کنسول جدید سونی و همجنسگرایان

پیوند تبلیغاتی کنسول جدید سونی و همجنسگرایان

به گزارش سراج24، مزایده(Auction) فروش «گی استیشن۴ (GayStation4)» (یک پلی استیشن ۴ رنگین کمانی) پایان یافت. پس از بیش از ۱۸۰ پیشنهاد خرید، این کنسول به قیمت ۴۱۰۵ دلار فروخته شد و همه عواید آن به فدراسیون سوئدی حمایت از حقوق همجنسگرایان(RFSL) بخشیده شد.

این فدراسیون، در واقع خیریه‌ای است که از همجنسگرایان آواره و مهاجری که از آزار و اذیت مبتنی بر گرایش جنسی و اظهار هویت جنسی گریخته‌اند! حمایت می‌کند. این در حالی است که یک «پلی استیشن ۴ معمولی در حدود ۴۰۰ دلار به فروش می‌رسد. شایان ذکر است که این کنسول با وساطت شرکت سوئدی «وبهالن(Webhallen)» به فروش رسید. این اقدام در هفته «مباهات»(Pride Week) در سوئد انجام گرفت.

این اقدام تنها اقدام در حمایت از انحرافات جنسی و تلاش برای طبیعی سازی آن در جامعه جهانی نیست بلکه پروژه‌ای که در رسانه‌هایی نظیر سینما و صنعت سینمایی هالیوود اخیرا آغاز شده، در حیطه بازی‌های رایانه‌ای با رشدی سریع در حال سریع در حال پیگیری و پشتیبانی است که این مسئله به شدت هوشیاری مسئولان را می‌طلبد تا با آگاهی بخشی و اطلاع رسانی در این حوزه‌ها، مردم را از توطئه و فتنه طراحی شده توسط نظام سرمایه‌داری دور کنند

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha