امام جمعه قصرشیرین:

بسیج انقلاب و نظام را بیمه کرد

بسیج انقلاب و نظام را بیمه کرد

به گزارش سراج24،حجت الاسلام علی ملکی، امروز در اجتماع بزرگ بسیجیان قصرشیرین، شناخت توطئه های دشمنان و بصیرت افزایی در جامعه اسلامی را از ویژگی های بسیج عنوان کرد و گفت: بسیجیان در برابر توطئه های دشمنان ساکت نمی نشینند.
وی، خدمت به خلق را از بالاترین عبادت ها ذکر کرد و افزود: همه ما به عنوان یک بسیجی و سرباز ولایت، باید انتظارات مقام معظم رهبری را برآورده سازیم.
امام جمعه قصرشیرین، امنیت امروز ایران را حاصل تفکرات حضرت امام (ره) دانست و عنوان کرد: امام خمینی(ره) با تشکیل سپاه و بسیج، امنیت را برای کشور ایجاد و انقلاب اسلامی را بیمه کردند.وی افزود: در جمهوری اسلامی ایران نهادی به نام سپاه وجود دارد که در هیچ جای دنیا نظیر آن دیده نمی شود و مردم کشور به عنوان بسیجی زیر پرچم ولایت قرار دارند.
امام جمعه قصرشیرین تصریح کرد: بسیجی کسی است که با تمام وجود و در هر لحظه آماده دفاع از نظام و انقلاب باشد و مردم مرزدار قصرشیرین بسیجی بودن خود را در 8 سال دفاع مقدس به اثبات رساندند.
حجت الاسلام ملکی در پایان یادآور شد: دشمنان از شکست نظامی ایران مایوس شده و درصددند که با تغییر اندیشه و افکار جوانان، به اعتقادات مردم و نظام اسلامی آسیب وارد کنند، البته با وجود روحانیت و بسیجیان دلاور کاری از پیش نخواهند برد.

منبع:حوزه

انتهای پیام

اخبار مرتبط

تلاش‌های متمرکز و دوسویه‌ برای به ثمرنشاندن مطالبات بسیج دانشجویی

ابعاد مختلف زندگی و سیره حضرت فاطمه زهرا (س) در جامعه تبیین شود

رئیس مرکز بسیج صداوسیما درگذشت حامد رحیم‌پور را تسلیت گفت

0 نظر

ارسال نظر

capcha