رئیس مجلس در بیت نماینده فقید تفت و میبد حضور یافت

نظر لاریجانی درباره مرحوم یحیی زاده

نظر لاریجانی درباره مرحوم یحیی زاده

به گزارش سراج24،علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دردومین روز سفر خود به استان یزد در بیت مرحوم حجت‌الاسلام سیدجلال یحیی زاده نماینده فقید تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی حضور یافت و با پدر و مادر و همسر و فرزندان این مرحوم گفت‌وگو کرد.
علی لاریجانی ضمن طلب مغفرت از خداوند برای این مرحوم گفت: آقای یحیی‌زاده نیروی خوش‌فکر و زحمتکشی بودند و در مجلس ارتباطات نزدیکی با بقیه نمایندگان داشتند. همچنین اخلاق خوبی داشت و این اخلاق خوب در مروادات این مرحوم با بقیه مشخص بود.
وی ادامه داد: در تعاملات با مرحوم یحیی‌زاده رفتار خوش او را حس می‌کردیم و در مجلس از وی  زیاد یاد می‌شود.
رئیس نهاد قانونگذاری کشورمان با بیان اینکه انشاءالله خداوند همکار و دوست گرامی‌مان را مرحوم یحیی‌زاده را با اولیا خدا محشور کند، شخصیت این مرحوم را یک شخصیت ممتاز در مجلس برشمرد و گفت: ایشان از نظر اخلاقی به دور از هوی و هوس بود و به این دلیل ارتباطش با دیگران لذت‌بخش بود و اظهارنظر شخصی و با حب و بغض و دسته‌بندی سیاسی انجام نمی‌داد و همچنین روی مسائل سیاسی کشور حساس و پیگیر بود.
لاریجانی با اشاره به خدمات مرحوم یحیی‌زاده در حوزه انتخابیه خود گفت: ایشان یک وکیل مسئولیت‌شناس بود و طراز خوبی برای خدمت محسوب می‌شود و اکنون نیز جای خالی ایشان در مجلس احساس می‌شود و بسیاری از دوستان در اوقات مختلف به نیکی از مرحوم یحیی‌زاده یاد می‌کنند.

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

تداوم راه حاج قاسم با تبعیت از ولایت میسر است

آقای اردوغان! اطرافیان‌تان به شما خیانت کردند

مراقب پوست خربزه و موزهای زیرپایتان باشید

0 نظر

ارسال نظر

capcha