عمل به فرمایشات رهبری دغدغه تمام مداحان

عمل به فرمایشات رهبری دغدغه تمام مداحان
به گزارش سراج24، عبدالرضا هلالی مداح اهل بیت در گفت وگو با راه دانا در خصوص آسیب شناسی عزاداری ها در ایام محرم که توسط برخی افراد صورت می گیرد اظهار داشت: بنده به افرادی که قصد دارند درباره نحوه عزادری ها آسیب شناسی کنند  پیشنهاد می کنم اجازه دهند مردم به عزاداری خود بپردازند اجازه دهند علمای ما راحت سخنرانی کنند مسائلی را که باید به آن پرداخته شود را اجازه دهند مطرح کنند.

وی در ادامه گفت: در حال حاضر آسیب شناسی ها بیش از اندازه خسته کننده شده است؛ طوری نشود که مردم از عزاداریها و هیئتها خسته شوند،خدارو شکر جوانان زیادی به مجالس امام حسین (ع) روی آورده اند باید از این استقبالی که انجام شده است استفاده کنیم و قدردان باشیم؛اجازه دهیم افرادی که کارشناس هستند وارد شوند و نظر دهند.

هلالی خاطرنشان کرد:جوانانی که در این عزاداریها شرکت می کنند همه آنها نیروهای وفادار انقلاب هستند و باید به آنها اطمینان کرد همان طور که در دوران جنگ به جوانان اطمینان کردیم و به پیروزی رسیدیم.

این مداح اهل بیت در پاسخ به این سوال که آیا بعد از عمل به فتوای رهبری در خصوص لخت نشدن در هیئتها فشاری از سوی برخی ها به شما وارد شد یا خیر تاکید کرد: اظهار نظرهایی که در این باره وجود دارد مهم نیست،مهم این است که به حرف علما و مراجع خود عمل کنیم مخصوصا فرمایشات رهبری که فصل الخطاب است و فرمایشات ایشان باید برای ما بسیجیان مهم باشدو به آن عمل شود.

وی در پایان تاکید کرد:تمام مداحان از حاج منصور ارضی گرفته تا بقیه دوستان  دغدغه دارند تا به صحبتهای حضرت آقا عمل کنند از ته دل عرض می کنم که لبیک به سخنان رهبر انقلاب واقعا اتفاق مبارک و خوبی است.

 

اخبار مرتبط

بوسه قلعه‌نویی بر عکس مداح معروف+عکس

حاج منصور ارضی در بین الحرمین+عکس

اکثریت رسانه‌ها با آبروی مردم بازی می‌کنند/ ایجاد برخی هیئات باعث نابودی هیئت های قدیمی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha