آنچلوتی: بازیکنی جدید جذب نخواهم کرد/اصلا قصد مربیگری در تیم ملی را ندارم

آنچلوتی: بازیکنی جدید جذب نخواهم کرد/اصلا قصد مربیگری در تیم ملی را ندارم

به گزارش سراج24، سرمربی رئال مادرید در گفت و گویی که با روزنامه "دیپورتس" اسپانیا داشت درباره موضوعات زیادی صحبت کرد. او تاکید کرد که ایسکو می تواند جانشینی شایسته برای لوکا مودریچ باشد و به دنبال جایگزینی برای این بازیکن کراوات نیست.

او گفت: ایسکو بهترین گزینه ما برای بازی در میانه میدان است و می خواهم او را در این پست به کار بگیرم همه آنچه که من را نگران می کند این است که او تا الان در پست هافبک دفاعی بازی نکرده است اما تلاش می کنیم تا این مشکل را هم حل کنیم. ایارمندی و خدیرا هم گزینه های خوبی برای بازی در خط دفاعی هستند.

او ادامه داد: ایسکو می تواند بازیکنی محوری در کارهای هجومی باشد اما ما در پست هافبک دفاعی دو بازیکن شایسته به نام های تونی کروس و خدیرا را داریم که قهرمانی در جام جهانی را به دست آورده اند. من از ایسکو و تونی کروس در خط هافبک استفاده خواهم گرفت اما مشکل هافبک دفاعی هنوز وجود دارد و باید فکری برای این موضوع کنم.

او درباره رونالدو، بنزما و گرت بیل گفت: اگر آنها در حالت بدنی خوبی باشند برای ما بسیار خوب است. استفاده از این سه بازیکن برای من مشکل نیست. اصلا سخت نیست که چه بازیکنانی را برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی انتخاب کنم. بدون شک حضور بنزما، رونالدو و بیل سطح کیفی تیم ما را بالا می برد. آسیب دیدگی مودریچ همه ما را ناراحت کرد اما این فوتبال است و باید با آن کنار آمد. آسیب دیدگی هم جزئی از فوتبال است و من به دنبال جانشین مودریچ نیستم.

آنچلوتی درباره این سوال که آیا در نشست های خبری عصبانی شده است یا نه گفت: نه من معمولا مربی آرامی هستم و دوست ندارم که کنترل خود را از دست دهم. باید به عنوان مربی تیم بزرگی چون رئال رفتار خوبی داشته باشم. من در آنفیلد کنترل خود را از دست دادم و به همین خاطر هم از همه عذرخواهی کردم. من هیچگاه در نشست های خبری دروغ نگفته ام. اصلا چنین رفتاری را نخواهم داشت اما بعضی ها آنچه را که دوست دارند می گویند.

آنچلوتی درباره جدایی خدیرا از رئال گفت: باشگاه رئال مادرید نمی خواهد خدیرا را از دست دهد، چرا که او در پست خود بازیکن بسیار شایسته ای است. خدیرا بازیکن حرفه ای است و دوست داریم که از او در ترکیب اصلی رئال بهره گیریم. وقتی مشکلی برای رئال به وجود می آید رختکن تیم آرامش خود را از دست نمی دهد. باید همه بازیکنان بدانند که مهم نیست چند دقیقه در ترکیب رئال به میدان می روند بلکه مهم این است که همیشه تمرکز داشته باشند. سیستم چرخشی تنها برای رهایی از آسیب دیدگی بازیکنان نیست، بلکه بهترین وسیله برای دادن انگیره به بازیکنان است. مارسلو و ایسکو هر گاه به عنوان یار جایگزین به میدان رفتند نمایش بسیار خوبی داشتند و این باعث می شود تا ما استفاده بیشتری از آنها داشته باشیم.

اتلتیکو مادرید یکی از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی است اما دیگو سیمئونه، سرمربی این تیم اسپانیایی معتقد است که تیم او باید با والنسیا و سویا رقابت کند نه رئال مادرید.

آنچلوتی در این باره گفت: اتلتیکو مادرید یکی از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی است. آنها فصل قبل هم همه را غافلگیر کردند. بارسلونا هم شانس زیادی برای کسب عنوان قهرمانی دارد. این تیم هر چند لحظات سختی داشته است اما اطمینان دارم که تا آخرین لحظه خواهند جنگید.

آنچلوتی درباره این سوال که آیا رئال کنونی مثل بارسلونا دوران گواردیولا است اینگونه پاسخ داد: چه بسا این تشبیه درست باشد. ما فق می خواهیم که آمار گلزنی خود را بالا بریم و در هر دیداری گل های زیادی به ثمر رسانیم. برای من مالکیت توپ و پاس کاری مهم نیست، بلکه گل زدن و پیروز شدن اهمیت دارد.

این مربی ایتالیایی درباره این که چه تیمی ها شانس قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا دارند گفت: بایرن بسیار آماده است و یکی از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی است. چلسی مورینیو هم پیشرفت بسیار خوبی داشته است و از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی است.

او درباره شروع بد تیمش در آغاز رقابت های لیگا گفت: بازیهای سختی را پشت سرگذاشتیم اما جواب آسان است. غیرممکن است که در تمام بازی ها به پیروزی رسید. طبیعی است که گاهی اوقات یک تیم نمی تواند نتایج خوبی به دست آورد. اما خوشبختانه تیم ما آن شرایط سخت را پشت سرگذاشت و الان در شرایط خوبی قرار دارد.

این مربی ایتالیایی درباره تمدید قراردادش با رئال گفت: من تا سال 2016 با رئال قرارداد دارم. نمی دانم که آیا در این تیم می مانم یا نه اما هیچ باشگاهی بهتر از رئال برای من وجود ندارد. با رئیس باشگاه درباره تمدید قرارداد حرفی ها زده ام اما هنوز چیزی نهایی نشده است. من از حضور در رئال بسیار خوشحال هستم.

آنچلوتی درباره احتمال مربیگری او در تیم ملی ایتالیا گفت: من دوست دارم که در زمینه باشگاهی فعالیت کنم. اگر از تیم ملی فوتبال ایتالیا با من تماس گیرند بدون شک جواب منفی خواهد بود. ایتالیا الان مربی بزرگی چون آنتونیو کونته را در اختیار دارد. او مربی بسیار خوبی است و عملکرد رضایت بخشی داشته است .تیم ایتالیا الان در شرایط خوبی قرار دارد.

سرمربی رئال در پایان سخنان خود درباره خط دفاعی تیمش گفت: رافائل واران، پپه و سرخیو راموس از بهترین مدافعان فوتبال جهان هستند. واقعا خوشحالیم که چنین مدافعان بزرگی داریم.

منبع:ایسنا

اخبار مرتبط

زیدان: پنالتی درست بود

دلیل خودداری آنچلوتی از مذاکره با فدراسیون فوتبال ایتالیا مشخص شد

تماس تلفنی فدراسیون فوتبال ایتالیا با کارلو آنچلوتی

0 نظر

ارسال نظر

capcha