حکم صادقیان بعد از دربی

حکم صادقیان بعد از دربی

به گزارش سراج24، باشگاه پرسپولیس این روزها دچار حاشیه‌هایی شده است و این حاشیه‌ها تا دربی نیز در این باشگاه ادامه خواهد داشت.

***آزمون در راه پرسپولیس

طبق شنیده‌ها گفته می‌شود که سردار آزمون بازیکن ملی پوش ایران صحبت از بازی در جمع سرخ پوشان را کرده است و قرار بر این شده است که این بازیکن بتواند برای تیم پرسپولیس بازی کند و علاقمندی خود را از این طریق به سرخ پوشان نشان دهد.

***سوشا به پیکان خواهد رفت یا نه؟

در آن سو نیز گفته می‌شود که در نیم فصل دوم دروازه‌بان پرسپولیس به تیم پیکان می‌رود و این مساله چندان جای تعجب ندارد چراکه این روزها بازار مذاکره باشگاه‌ها با بازیکنان مدنظرشان برای نیم فصل دوم حسابی داغ شده است و هر روز اخبار جدیدی پیرامون این مذاکرات منتشر می‌شود و چندی پیش نیز خبری از سید مهدی رحمتی به عنوان سنگربان پرسپولیس در رسانه‌ها دیده شد و در حال حاضر این احتمال وجود دارد که سوشا مکانی از جمع سرخ پوشان جدا شود و مذاکراتی را با باشگاه پیکان برای نیم فصل دوم داشته باشد و باید منتظر ماند تا ببینم آیا تیم پیکان با وجود دروازه‌بانی با تجربه وارد مذاکراتی با سوشا مکانی خواهد شد یا نه؟

***نوروزی مصدوم نیست

خبر منتشره درباره مصدومیت‌ هادی نوروزی به گفته پزشک سرخ‌پوشان کذب است و این بازیکن با توانایی کامل در بازیهای مقابل آبی پوشان حاضر خواهد شد.

***اولتیماتومی به درخشان داده نشده است

این‌طور که به نظر می‌رسد مسئولان باشگاه پرسپولیس به سرمربی تیمشان هیچ‌گونه اولتیماتومی برای بعد از بازی دربی قرار داده‌اند و درخشان با تمام قوا کارش را در جمع سرخ پوشان ادامه خواهد داد و گفته می‌شود که تمام خبرهای منتشره درباره برکناری درخشان از سوی مسئولان این باشگاه کذب اعلام شده است.

بنابراین تیم پرسپولیس با سرمربیگری درخشان به کار خود ادامه ‌می‌دهد و این تیم با آمادگی کامل در برابر آبی‌پوشان پایتخت قرار می‌گیرند.

***حکم صادقیان بعد از دربی

با توجه به حاشیه‌هایی که صادقیان و حقیقی در باشگاه پرسپولیس ایجاد کردند مسئولان این باشگاه خواستار حضور آنها در جلسه کمیته انظباطی شدند ولی حکمی برای این دو بازیکن در نظر گرفته نشد و ادامه این جلسه طبق گفته مسئولان سرخ‌پوشان به بعد از دربی منتقل شده است و احتمال اینکه این دوبازیکن در بازی دربی حضور باشند زیاد است.

همچنین عباس‌زاده بازیکن این تیم می‌تواند در بازیذ مقابل آبی‌پوشان حاضر شود و گفته می‌شود که وی مصدومیت حادی ندارد.

منبع:باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha