افتتاح چراغ خاموش پیست اسکی توچال

افتتاح چراغ خاموش پیست اسکی توچال

به گزارش سراج24 ،پیست اسکی توچال در حالی روز پنج‌شنبه ۲۲ آبان ماه بازگشایی شد که با وجود هماهنگی قبلی برای حضور اهالی رسانه‌، این پیست بدون حضور خبرنگاران و عکاسان افتتاح شد.

هفته گذشته اهالی رسانه برای پوشش خبری افتتاح پیست اسکی توچال آمادگی خود را اعلام کرده بودند و روابط عمومی پیست هم از خبرنگاران و عکاسان برای حضور در مراسم افتتاحیه دعوت به عمل آورد. با این وجود شامگاه چهارشنبه روابط عمومی پیست اسکی توچال به خبرنگار ایسنا اعلام کرد که به دلیل پیش بینی هوا‌شناسی مبنی بر وقوع طوفان امکان افتتاح رسمی پیست به دلیل خطرناک بودن مسیر وجود ندارد.
اما در کمال تعجب پیست اسکی توچال پس از بازگشایی یک هفته‌ای به صورت آزمایشی، صبح روز پنج‌شنبه رسما توسط مسئولان بنیاد مستضعفان، وزارت ورزش و جوانان و همچنین فدراسیون اسکی برای فصل اسکی ۹۳-۹۴ افتتاح شد.
در مراسم افتتاح پیست اسکی توچال محمد حسین‌نژاد فلاح مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، علی خمسه مشاور رئیس بنیاد و رییس حراست بنیاد مستضعفان، ناصر طالبی سرپرست فدراسیون اسکی، عیسی ساوه شمشکی نماینده وزیر در توسعه ورزش‌های زمستانی، پرهیز کار مدیر عامل شرکت تله کابین توچال، نامنی معاون توسعه منابع اداره کل ورزش تهران، مرتضی ساوه شمشکی رئیس هیئت اسکی استان تهران و جمعی از مربیان و پیشکسوتان اسکی حضور داشتند.
در این مراسم سرپرست فدراسیون اسکی ضمن تشکر از تلاشهای مدیریت مجموعه توچال گفت: اعتقاد فدراسیون بر این است که در مدیریت پیست‌ها، ایمنی و سرویس دهی مناسب می‌تواند تعداد علاقمندان به این رشته مفرح ورزشی را افزایش دهد که بر این اساس همکاری خوبی در اجرای آئین نامه ایمنی و درجه بندی پیستهای کشور صورت پذیرفته و امیدواریم با توجه به شرایط و امکانات موجود این طرح توسط کار‌شناسان مربوطه برای اولین بار در کشور به خوبی اجرا شود.

 

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط

اهتزاز پرچم ایران در رقابت های مارپیچ کوچک قهرمانی جهان

هفته دوم رقابت‌های لیگ اسکی آلپاین

تحول بزرگی در پیست اسکی دیزین به وجود آمده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha