ایران حق میزبانی در رقابت‌های بین‌المللی والیبال را ندارد!

دست انداز‌های جهانی برای والیبال ایران

دست انداز‌های جهانی برای والیبال ایران

به گزارش سراج24، منابع خبری در اروپا به نقل از فدراسیون جهانی والیبال FIVB اعلام کرده‌اند که ایران تا اطلاع ثانوی اجازه میزبانی در رقابت‌های بین‌المللی‌ والیبال را که زیر نظر مستقیم فدراسیون جهانی‌ برگزار می‌شود، نخواهد داشت.
 
 این ممنوعیت به بهانه حضور بانوان در رقابت‌های  والیبال مطرح شده و در ادامه تاکید می‌شود که این ممنوعیت با دو استثنا‌ همراه خواهد بود،  که استثنای نخست مربوط به مسابقات داخلی ایران در چهارچوب رقابت‌های لیگ جهانی است که طبق تقویم از پیش تعیین‌ شده این مسابقات بدون تغییر طبق روال قبل برگزار می‌شود و استثنای دوم به بحث میزبانی ایران در رقابت‌های آسیایی 2015 میلادی که در شهر تهران برگزار خواهد شد مربوط می‌گردد. منابع خبری در اروپا باز پس گیری میزبانی ایران از رقابت‌های نوجوانان و تقدیم این میزبانی به کشور آرژانتین را اولین پاسخ فدراسیون جهانی به بحث مربوط به حضور بانوان در رقابت‌های والیبال قلمداد کرده‌اند.
 
 به نظر می‌رسد رشد و پیشرفت والیبال ایران طی چند سال اخیر و تبدیل شدن آن به یک قدرت در این رشته باعث شده تا اروپایی‌ها با فراهم کردن دست انداز‌هایی به مبارزه سرد با این رقیب جدی و پر قدرت پرداخته و مسائل غیر فنی را در این رابطه دخیل کنند.
 
 این اولین باری نیست که کشور‌های اروپایی در بحث موفقیت‌های ایران سنگ اندازی می‌کنند و در بخش‌های بجز ورزش هم این موضوع به عینه‌ مشهود است البته توانایی‌جوانان ایران اسلامی چه در داخل  کشور و چه در خارج از کشور بر همگان اثبات شده و از این پس چه میزبان باشیم و چه نباشیم قدرت‌های اروپایی می‌بایستی به والیبال ایران  احترام بگذارند و آن را به عنوان یک قدرت پذیرفته و در زمین مسابقه این موضوع به اثبات رسیده و خواهد رسید.

منبع:باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

0 نظر

ارسال نظر

capcha