ظریف و طیب‌نیا به مجلس می‌روند

ظریف و طیب‌نیا به مجلس می‌روند

به گزارش سراج24، نمایندگان مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده تشکیل جلسه علنی می‌دهند.

علی طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی هفته آتی برای پاسخگویی به سؤالات علی ایرانپور نماینده مبارکه و نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه در صحن علنی مجلس حاضر می‌شود.

همچنین هفته بعد سؤال سیدناصر موسوی‌لارگانی نماینده فلاورجان از محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

سؤال ملی جواد کریمی‌قدوسی نماینده مشهد و کلات و عده‌ای از نمایندگان مجلس از محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه هفته آینده در صحن علنی بررسی می‌شود.

طبق اعلام قبلی هیأت رئیسه مجلس، سه‌شنبه هفته آتی ۲۰ آبان‌ماه، این سؤالات نمایندگان از وزرا مورد بررسی قرار می‌گیرد.

گزارش کمیسیون کشاورزی در زمینه تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت‌ صنعت، ‌معدن و تجارت درباره واردات کالاهای استراتژیک و تنظیم بازار این کالاها در راستای اجرایی ماده ۲۱۴ آیین‌نامه ‌داخلی مجلس و نیز گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات در مورد تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی در راستای اجرای ماده ۲۱۴ آیین‌نامه ‌داخلی مجلس‌ هفته آینده در صحن علنی مجلس قرائت می‌شود.

هفته آینده یک نفر از اعضای کمیسیون کشاورزی و یک نفر از اعضای کمیسیون بهداشت و درمان به عنوان ناظر در شورای ملی ایمنی زیستی (موضوع ماده ۳ قانون ایمنی زیستی جمهوری اسلامی ایران مصوب ۱۳۸۸) هفته آتی در صحن علنی مجلس انتخاب می‌شوند.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

پیام تسلیت قالیباف درپی درگذشت امام جمعه سابق کرمان

شورای نگهبان طرح طرح تامین کالاهای اساسی مجلس را تایید کرد

مجلس انقلابی باید پاسخگوی مطالبات مردم در خصوص تبعیض باشد

0 نظر

ارسال نظر

capcha