جشن هالووین در آمریکا 3 قربانی گرفت

جشن هالووین در آمریکا 3 قربانی گرفت

به گزارش سراج24،علیرغم گشت‌زنی فراوان نیروهای پلیس آمریکا در میان جشن‌های هالووین که شب گذشته برگزار شد، در حومه «واشنگتن دی سی» دستکم سه نفر مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و زخمی شدند، یک نفر چهارم نیز در همان نزدیکی زخمی شد اما مشخص نیست که مورد اصابت گلوله قرار گرفته است یا اینکه این حوادث با یکدیگر ارتباط داشته است.

طبق گزارش روزنامه آمریکایی واشنگتن‌پست، سه مرد آمریکایی حدود ساعت 22:00 شب گذشته به وقت محلی در مرکز «وریزون» مورد اصابت گلوله قرار گرفتند.

افسران پلیس واشنگتن‌، مردم را در اطراف محل حادثه متوقف کردند و دستکم یک سلاح ضبط شد اما رعب و وحشتی در مردم به وجود آورد.

یکی از شاهدان ماجرا می‌گوید که دو گروه از افراد را دیده که با یکدیگر جدال می‌کنند و سپس صدای گلوله به گوش رسیده است و گفت که صدای جیغ و فریاد شنیده است و اعضای گروهی را دیده است که از خودروها بالا می‌روند و با یکدیگر تقابل دارند.

پیش از این، یک حادثه تیراندازی در چند مایلی شمال غربی واشنگتن در ساعت 20:45 گزارش شده است که هیچ جزئیاتی درباره آن منتشر نشده است.

آزاد بودن حمل سلاح در آمریکا روزانه به بروز حوادث اینچنینی منجر می‌شود که تعدادی نیز در این حوادث جان خود را از دست می‌دهند اما لابی سلاح در آمریکا به اندازه‌ای قدرتمند است که نمایندگان کنگره حاضر به تصویب قوانینی برای محدود کردن حمل سلاح در آمریکا نیستند.
 

منبع: فارس

اخبار مرتبط

رایزنی آمریکا و عربستان درباره نویسنده سعودی

ترامپ:با رهبر کره شمالی دیدار خواهم کرد

بن سلمان چه بلایی بر سر فعالان حقوق زنان می‌آورد

0 نظر

ارسال نظر

capcha