مشاور فرمانده کل سپاه:

نهضت خمینی کبیر ادامه حرکت عاشوراست

نهضت خمینی کبیر ادامه حرکت عاشوراست

به گزارش سراج24،سردار خسرو عروج بعد از ظهر امروز در یادواره 22 شهید والامقام در مسجد امام خمینی(ره) سجیران در منطقه اشکور سفلی با بیان اینکه ولایت فقیه خاری در چشم دشمنان انقلاب اسلامی است، اظهار کرد: با وجود عشق ملت ایران به ولایت فقیه، دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

وی به آموختن درس فداکاری و شهادت ملت ایران از نهضت امام حسین(ع) اشاره کرد و افزود: ملتی که از ولی امر مسلمین تبعیت می‌کند، داعش را به زباله‌دان تاریخ می‌سپارد.

عروج دوران دفاع مقدس را درس عبرتی برای دشمنان نظام اسلامی خواند و بیان کرد: ایستادگی رزمندگان در دوران دفاع مقدس نشأت گرفته از نهضت عاشورایی امام حسین(ع) بود.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: وجود فلسفه شهادت در ملت ایران دشمن را در خواب کابوسی فرو برده است.

وی به اسیدپاشی افرادی ناآگاه به طرف مردم در اصفهان اشاره کرد و گفت: حرکت مذکور زشت و قبیحانه بوده و ناراحتی مردم را فراهم کرده است.

عروج با محکوم کردن عمل زشت اسیدپاشی به طرف مردم، اظهار کرد: اجازه نمی‌دهیم با حرکت مذکور در کشور ناامنی ایجاد شود.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر عبرت‌آموزی از واقعه عاشورا، یادآور شد: نهضت امام خمینی(ره) در ادامه حرکت عاشورای حسینی(ع) است.

وی به مقابله استکبار جهانی با انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: استکبار با ایجاد داعش به دنبال مقابله با بیداری اسلامی در منطقه است.

عروج با بیان اینکه دشمن درک و فهم تحقق انقلاب اسلامی و گسترش آن در جهان را ندارد، گفت: دشمن به دلیل ناآگاهی از انقلاب اسلامی نمی‌تواند طرحی برای مقابله با آن اجرا کند.

منبع:فارس

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

استراتژی مسلم سپاه فتح عرصه‌های مدرن فناوری است

در حوزه پهپاد، جنگ الکترونیک و رادار در تراز قدرت جهانی هستیم

تببین سیاست های راهبردی رهبر معظم انقلاب در صنعت دفاعی کشور

0 نظر

ارسال نظر

capcha