تداوم بارش در غرب کشور

تداوم بارش در غرب کشور

به گزارش سراج24،احد وظیفه گفت: بارش باران در روز دوشنبه در سواحل غربی دریای خزر و استان گیلان پیش بینی می شود و در روزهای سه شنبه و چهارشنبه در برخی ساعات در این مناطق ابرناکی و بارشهای خفیف افزایش می یابد. همچنین در روز دوشنبه بارش پراکنده در جنوب غرب و در روز سه شنبه علاوه بر آن در غرب کشور رخ می‌دهد.

به گفته وی، در روز چهارشنبه رگبار و رعدوبرق در دامنه و ارتفاعات زاگرس مرکزی واقع در استان های لرستان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال بختیاری و بصورت خفیف تر شمال فارس و ارتفاعات غربی اصفهان پیش بینی می شود که این سامانه با حرکت به سمت شرق تضعیف شده و سبب بارشهای پراکنده در برخی مناطق مرکزی می‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به نزدیک شدن توفان حاره ای نیلوفر به سواحل دریای عمان اظهار کرد: با نزدیک شدن توفان حاره ای دریای عمان از اواخر سه شنبه و طی روز چهارشنبه و همچنین بارش پراکنده در مناطق ساحلی سیستان وبلوچستان مواج خواهد شد که این شرایط در پنجشنبه صبح نیز ادامه می یابد و از شب بتدریج از ارتفاع امواج کاسته می شود.

وظیفه با اشاره به وضع هوای تهران اظهارکرد: بر این اساس، آسمان تهران در روز سه‌شنبه کمی ابری با غبارمحلی همراه خواهد بود. همچنین حداقل و حداکثر دما در این روز به 7 و 18درجه سانتی‌گراد بالای صفر می‌رسد. در روز چهارشنبه نیز آسمان پایتخت کمی ابری پیش‌بینی شده است و حداقل و حداکثر دما در این روز به 8 و 18 درجه سانتیگراد خواهد رسید.

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط

آخرین وضعیت سامانه بارشی در کشور

آخرین وضعیت بارش برف و باران در کشور

سامانه بارشی جدید از فردا وارد کشور می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha