طلبه مضروب: امر به معروف را تا پای جان ادامه می دهیم

ضرب و شتم طلبه آمر به معروف در لرستان با قمه/ کوتاهی اورژانس در کمک رسانی به طلبه آمر به معروف!+تصاویر

ضرب و شتم طلبه آمر به معروف در لرستان با قمه/ کوتاهی اورژانس در کمک رسانی به طلبه آمر به معروف!+تصاویر

حجت الاسلام محسن میرزایی طلبه خرم آبادی شامگاه پنجشنبه در خیابان مطهری خرم آباد با صحنه ای غیراخلاقی روبه رو شده که به نزدیک ماشین فرد انجام دهنده آن عمل غیراخلاقی رفته و تذکر لسانی می دهد.

 بعد از تذکر لسانی این طلبه  چند نفر از اراذل به طلبه حمله کرده و یک نفر از پشت وی را گرفته و چند نفر دیگر با قمه حمله می کنند و قصد وارد کردن ضربات قمه به سمت قلب این طلبه آمر به معروف را داشتند که وی دست خود را سپر کرده و مانع اصابت ضربات به قلب خود می شود.

بر اثر شدت جراحات طلبه آمر به معروف به بیمارستان منتقل شده و مورد عمل جراحی قرار می گیرد که تاندون دست وی پاره شده و اکنون در بیمارستان بستری است.

حجت الاسلام میرزایی در گفت و گو با لرستان خبر اظهار کرد: متاسفانه در زمان وقوع این حادثه هیچ نیروی انتظامی وجود نداشت و تاکنون هم سراغی از ما نگرفتند.

3 (3)

وی افزود: متاسفانه در کشور فضای امر به معروف را که امام حسین(ع) به خاطر ان قیام کرد نادیده می گیرند و مسئولان هم اهمیتی نمی دهند تا اراذل و اوباش هر کار ی می خواهنذ انجام می دهند.

طلبه آمر به معروف لرستانی گفت: شما می دانید که چند وقت پیش شهید خلیلی به خاطر امر به معروف شهید شدند و ما همه تا همیشه این وظیفه خطیر را دنبال می کنیم چون خط  و راه امام حسین (ع) است.

شناسایی پلاک ضاربان

سرهنگ علی حسین پازدار ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: متاسفانه شب پنج شنبه عده ای از ارازل و اوباش روحانی ناهی از منکر را مورد ضرب و شتم قرار دادند و روحانی ناهی از منکر را به شدت مجروح کردند.

وی افزود: این روحانی شامگاه پنجشنبه مورد عمل جراحی قرار گرفت و اکنون نیز در بیمارستان بستری است.

سرهنگ پازدار با بیان اینکه سربازان نظام و انقلاب همواره با جسارت در برابر رفتارهای ناثواب بعضی افراد می ایستند گفت: اگر به شایستگی در مسیر امر به معروف و نهی از منکر گام برداریم گناهان و رفتارهای ناثواب در جامعه از بین می رود.

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان لرستان نیز در این جلسه اظهار کرد: پلاک خوردروی ضاربان توسط روحانی و افراد دیگر یادداشت شده بود  و اقدامات لازم جهت دستگیری افراد انجام شده است.

جزئیات تازه از حمله به طلبه آمر به معروف در لرستان:کوتاهی اورژانس در کمک رسانی به طلبه آمر به معروف در لرستان/بیمارستان عشایر از پذیرش طلبه آمر به معروف مجروح شده خود داری کرد

طلبه آمر به معروف گفت: بعد از ضربه خوردن من پلیس و اورژانس حاضر نشدن به صحنه بیایند و بیمارستان هم از پذیرش من کوتاهی می کرد.

حجت الاسلام محسن میرزایی اظهار کرد: شب پنجشنبه  زمانی که از خیابان  ساحلی خرم آباد عبور می کردم با صحنه ای روبه رو شدم که به خاط زجر آور بودن آن صحنه نتوانستم بی تفاوت باشم و به محل وقوع این اتفاق غیر اخلاقی رفتم و تذکر لسانی دادم.

وی افزود: خودوری پرایدی که یک دختر و پسر در آن بودند در ملا عام کاری خلاف شرع می کردند و من با زبان نرم تذکر دادم که راننده با تلفن حرف زد و جلو رفت و با اشاره به من گفت بیا که من هم رفتم .

طلبه آمر به معروف گفت: من فکر کردم که می خواهد در یک گوشه حرف بزنیم ولی راننده پراید داشته با دوستانش تماس می گرفته که بیایند.

حجت الاسلام میرزایی گفت: من با اشاره راننده پراید جلوتر رفتم تا به یک کوچه رسیدیم که شیشه ماشین را پائین کشید و با هم حرف می زدیم که یک مرتبه شیشه را بالا کشید و  دنده عقب گرفت تا من را با خودش بکشد و دست من گیر افتاد که با زحمت دست خودم را بیرون کشیدم.

طلبه آمر به معروف گفت: بعد از چند دقیقه دوستان راننده پراید که 3 الی 4 نفر بودند سر رسیدند و با فحاشی شدید  به من حمله کرده و رکیک ترین فحش ها را به من و نظام دادند و من سکوت کردم.

 

3 (3)

وی افزود: سپس سریع یک نفر آنها از پشت سر من را گرفت و چند نفر دیگر نیز از جلو به سمت قلب من با قمه حمله کردند و من برای جلوگیری از فرو رفتن قمه به قلبم دست چپم را سپر کردم و قمه به دستم خورد و چندین ضربه زدند و  بازوی دست چپم راپاره کرد.

حجت الاسلام میرزایی اظهار کرد: بعد از جراحت من ضاربان از محل متواری شدند و با رسیدن چند نفر از دوستانم با 115 و 110 تماس گرفتند که حاضر نشدند به محل بیایند و همکاری نکردند و من حدود 20 دقیه روی زمین مانده بودم و خون از بدنم می رفت

وی تصریح کرد: شدت خونریزی من زیاد بود ولی کسی نبود کمکی کندکه در نهایت دوستان با موتور من را به بیمارستان رساندند.

5 (4)

طلبه امر به معروف لرستان افزود: در بیمارستان هم ناباورانه با رفتار عجیب صحبت های بد پزشک و دستیار پزشک مواجه شدم به طوری که دستیار پزشک مدام مرا ملامت می کرد که نباید دخالت می کردم که ناگهان پزشک بیمارستان با کلمات زشتی گفت این طلبه خودش هم جز ارازل و اوباش است وگرنه دست به چنین اقداماتی نمی زد.

وی با انتقاد از عدم رسیدگی کادر پزشکی و بیمارستان اظهار کرد: با اینکه خون ریزی شدید داشتم بیمارستان حاضر به پذیرش نبود و ما مدارکی مثل کارت ملی و مبلغ زیادی جهت پذیرش در خواست می کرد  و پزشک هم به هیچ عنوان به بنده رسیدگی نمی کرد حتی به من دست هم نمی زد و تنها کار آموز ها زخم های من را شست و شوی سطحی دادند.

اخبار مرتبط

قدردانی مردم از اقدام انقلابی پلیس بجنوردی

زن سالمند قربانی اسیدپاشی شبانه شد

تمام مجروحان اسیدپاشی تهران مرخص شدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha