فیفا باز هم به پاس کارت زرد نشان داد

فیفا باز هم به پاس کارت زرد نشان داد

به گزارش سراج24،رونده بازیکن برزیلی و سابق پاس همدان که سر و صدای زیادی به پا کرده بود بار دیگر با اخطار فیفا باز شده است.

"کلییر واترکوتو" بازیکن اهل کشور برزیل در سالی که پاس به همدان انتقال یافت در تست فنی "وینکو بگوویچ" سرمربی وقت پاس شرکت کرد و حالا باشگاه پاس موظف شده برای سه روز حضورش در همدان، 270 میلیون تومان طبق حکم فدراسیون جهانی فوتبال (FIFA) پرداخت کند.

این بازیکن در حرکتی حرفه ای با طراحی سربرگ باشگاه پاس با آرم جعلی و امضایی متفاوت با امضای "سیدمحمد کاظم اولیایی"، نوعی قرارداد خودساخته را بابت شکایت به فیفا ارائه داده و کمیته انضباطی فیفا هم بدون اطلاع از موضوع اقدام به تشکیل پرونده و پیگیری شکایت کرده است.

باشگاه پاس همدان که خردادماه امسال به علت تاخیر در پرداخت بدهی "اکمل هلماتف" با خطر کسر امتیاز و سقوط به لیگ دو از سوی فیفا مواجه شده بود، این بار نیز به علت تاخیر در پرداخت مطالبه واترکوتو با اخطار کسر 6 امتیاز مواجه شده است.

فیفا کمتر از 30 روز به باشگاه پاس مهلت داده تا 75 هزار دلار مطالبه این بازیکن به اضافه پنج درصد جریمه تاخیر و یک هزار فرانک سوییس جریمه هزینه تشریفات را پرداخت کند.

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط

واکنش تاج بابت احتمال حذف نماینده کشورمان از آسیا

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، کمال کامیابی‌نیا و محمد نادری در آستانه محرومیت

مسئولان باشگاه پرسپولیس در صدد وصول طلب ۹ میلیارد تومانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha