فعال فرهنگی در گفتگو با «سراج24» مطرح کرد:

خلا فرهنگ در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی/ پاسداری از «فرهنگ»وظیفه وزارت فرهنگ است

خلا فرهنگ در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی/ پاسداری از «فرهنگ»وظیفه وزارت فرهنگ است

حمید معصومی، فعال فرهنگی در گفتگو با «سراج24» علت نامگذاری شعار امسال«اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» توسط مقام معظم رهبری را خلاء در حوزه فرهنگ دانست و گفت: مشخص است که دائیه دار فرهنگ که وزارت ارشاد است، هیچ فعالیتی انجام نداده است؛ اقتصاد جامعه نیز کلا تعطیل است وصحبت های اخیر رییس جمهور مبنی بر اینکه اقتصاد با شیب ملایمی در حرکت است احساس نمی شود.

وی با اعلام اینکه اگر در حوزه فرهنگ فعالیتی نداشته باشیم تهاجم فرهنگی در کشور رخنه میکند اظهار داشت: تهاجم فرهنگی در اصول و اعتقادات مردم رخنه می کند وانقلاب یک کشور را از بین می برد، همان طور که شوروی سابق را از بین برد.

این فعال فرهنگی یکی از وظایف وزارت ارشاد را پاسداری از «فرهنگ» دانست و تصریح کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مجوز دادن به خواننده های زن، ناخواسته به دشمنان کمک می‌کند.

معصومی معتقد است: افرادی هستند که می‌خواهند از حرکت دولت جلوگیری کنند؛ حال اگر مدیر، مدیر لایقی باشد می داند که چه طور باید به راه خود ادامه دهد؛ وزیر ارشاد قبل از یک سالگی وزارتش قرار بود استیضاح شود ولی بنا به مصالحی این اتفاق تا کنون نیفتاده است.

 

اخبار مرتبط

رمان نوجوان «دردسرهای آقاجون» درباره حوادث انقلاب چاپ شد

پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب، در پی شهادت سردار حجازی

لغو دیدار سالانه شعرا با رهبر انقلاب/ برنامه جایگزین تهیه می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha