خدمات عمومی انگلیس رو به افول است

خدمات عمومی انگلیس رو به افول است
به گزارش سراج24، به نوشته ایندیپندنت، تعدادی از مراکز درمانی و موسسات خیریه انگلیس گفته اند خدمات سلامت عمومی این کشور به بیشترین و خطرناک‌ترین حد از کمبود بودجه خود رسیده است.
 
طی یادداشتی برای ایندیپندنت این مراکز اضافه کردند کارکنان مراکز خدمات درمانی از این کمبودها در رنج بوده و ادامه چنین شرایطی کار را برای خدمات عمومی بسیار دشوار خواهدکرد.
 
این یادداشت به ریاضت بی‌سابقه دولت انگلیس اشاره داشته و گفته افزایش سالیانه و تاریخی بودجه سلامت این کشور تنها جبران افزایش جمعیت سریع آن را داشته و این درحالیست که بخش سلامت عمومی این کشور بیشترین آسیب کمبود بودجه را در تاریخ خود شاهد بوده‌است.
 
در این یادداشت با اشاره به همکاری و تلاش پزشکان و پرستاران و دیگر کارکنان خدمات بهداشتی این کشور از تاثیرپذیری بیماران در این بخش سخن گفته‌است.
 
«هزاران بیمار باید در صف‌های طولانی‌تر برای خدمات درمانی در انتظار خواهند بود و خانواده‌های بیماران به دلیل دریافت خدمات ضعیف و یا عدم دریافت خدمات، رنج بیشتری را متحمل می‌شوند».
 
پیش‌بینی می‌شود تا سال 2020 بخش خدمات سلامت انگلیس با کمبود بودجه‌ی 30 میلیارد پوندی مواجه شود. «دیوید کامرون» نخست وزیر انگلیس پیشتر وعده داده‌بود بودجه بخش خدمات سلامت این کشور بین سال‌های 2015 تا 2020 افزایش یابد.
 
«ادوارد میباند» رهبر حزب کارگر انگلیس نیز وعده داده بود بودجه خدمات عمومی سلامت سالیانه به میزان 2.5 میلیارد پوند افزایش یابد و «نیک کلگ» معاون نخست وزیر انگلیس نیز از تخصیص 1 میلیارد پوند اضافه بر بودجه سالیانه سلامت این کشور در سال‌های 2016 و 2017 میلادی خبر داده بود.
 
اما آن‌‌طور موسسات خیریه و مراکز درمانی انگلیس به ایندپندنت نوشتند برنامه‌ای جامع برای امنیت شرایط خدمات عمومی بهداشت انگلیس برای نسل‌های بعدی انتظار می‌رود.
 
منبع: فارس

اخبار مرتبط

روسیه به آمریکا هشدار موشکی داد

هشدار امنیتی آمریکا به اتباع خود در اروپا

هشدار سردار جزایری به ناوهای آمریکا

0 نظر

ارسال نظر

capcha