معاون تربیت و آموزش نیروی انتظامی:

آمادگی جسمانی، از ابزارهای حرفه‌ای پلیس است

آمادگی جسمانی، از ابزارهای حرفه‌ای پلیس است
به گزارش «سراج24»، به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی،همایش کوهپیمایی کارکنان ناجا همزمان در تهران و سراسر کشور با شرکت پرشور آنها برگزار شد.
سردار محمدرفیع رفیعی‌نیا معاون تربیت و آموزش نیروی انتظامی در ابتدای این مراسم طی سخنانی گفت: ورزش کردن برای قشرهای مختلف مردم به خصوص جوانان و نیروهای مسلح امری ضروری است.
وی اضافه کرد: کارکنان نیروی انتظامی به لحاظ ماموریت‌های محوله و وظایف سازمانی نیازمند برخورداری از آمادگی کامل جسمانی هستند.
رفیعی نیا با تأکید بر نهادینه شدن فرهنگ ورزش در ناجا گفت: مأموران پلیس با توجه به نوع مأموریتی که بر عهده آنان گذاشته شده است از آمادگی جسمانی بالایی برخوردارند.
وی با اشاره به هفته گرامی‌داشت نیروی انتظامی که از 14 مهر آغاز می‌شود، افزود: معاونت تربیت و آموزش نیروی انتظامی در طول این هفته برنامه ورزشی متنوعی خواهد داشت.
به گفته رفیعی‌نیا، همایش پیاده روی خانوادگی در سراسر کشور، همایش کوهپیمایی، رزمایش ورزش‌های رزمی و دفاع شخصی حامیان ولایت و مسابقه دوچرخه سواری و موتورسواری از برنامه‌های ورزشی هفته گرامیداشت نیروی انتظامی است.
معاون تربیت و آموزش نیروی انتظامی،ورزش صبحگاهی در بوستان ها،مسابقات تیراندازی بین مسئولان و کارکنان ادارات ناجا، مسابقات ورزشی ویژه جانبازان،برگزاری مسابقات فدراسیون بومی و طناب کشی و مسابقات کتاب خوانی تربیتی-آموزشی را از دیگر برنامه‌های هفته گرامیداشت ناجا برشمرد.
در پایان همایش کوهپیمایی کارکنان نیروی انتظامی به قید قرعه به شرکت کنندگان هدایایی اهداء شد.
منبع:تسنیم
انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پلیس مثل خون در رگ‌های جامعه جریان دارد

هیئتی‌ها پایبند به اصول بهداشتی در محرم‌اند

برگزاری برنامه های ویژه عید قربان تا عید غدیر

0 نظر

ارسال نظر

capcha