«یاس» مجوز نگرفته است/ انتخاب فاضل نظری شایسته بود

«یاس» مجوز نگرفته است/ انتخاب فاضل نظری شایسته بود
به گزارش «سراج24»،«پیروز ارجمند» در خصوص انتخاب فاضل نظری به عنوان مدیر جدید مرکز موسیقی حوزه هنری گفت: انتخاب فاضل نظری برای اداره مرکز موسیقی حوزه هنری انتخاب شایسته‌ای بود. این که بگوییم او شاعر است و تخصصی در زمینه موسیقی ندارد درست نیست. وقتی علی معلم هم که شاعر است در مرکز موسیقی صدا و سیما مشغول بود، یکی از دوران‌های درخشان صدا و سیما در حوزه موسیقی را رقم زد.
 
وی افزود: مرکز موسیقی حوزه هنری را یک شورای راهبردی اداره می‌کند و بخش زیادی از آثار در یک شورای تخصصی مدیریت می‌شود که همه اعضای این شورا، متخصصین حوزه موسیقی هستند. مدیریت مرکز موسیقی بیشتر مدیریت هنری است. فاضل نظری هم به عنوان شاعری که با موسیقی آشناست و هم به عنوان کسی که تجربه مدیرت در حوزه هنری را هم دارد، انتخاب مناسبی است. او هم جوان است و هم انسان اخلاق‌مدار و نیکی است واین‌ها همه کهن‌های مثبت او محسوب می‌شوند. در عین خال ارتباط من هم با او بسیار خوب است.
 
مدیر دفتر موسیقی درباره شایعاتی که در روزهای گذشته مبنی بر این که «یاس» یکی از خواننده‌های موسیقی رپ مجوز گرفته است، گفت: ما به ایشان مجوزی ندادیم و درخواستی هم از طرف ایشان برای کسب مجوز به دفتر موسیقی نرسیده است.
 
این آهنگساز در پایان گفت: هنوز هیچ مجوزی به آلبوم‌های «رپ» داده نشده و هیچ تقاضایی هم برای دریافت مجوز از سوی خوانندگان رپ به دفتر موسیقی نرسیده است.
 
بر اساس این گزارش، انتشار آنونس فیلم «چارسو» با حضور بازیگرانی چون «محمدرضا فروتن»، «نیوشا ضیغمی» و ... و حضور «یاس» به عنوان خواننده تیتراژ و ترانه‌های این فیلم در این آنونس، باعث شد که زمزه‌ها و شایعات در خصوص مجوز گرفتن این خواننده قوت بگیرد.
 
منبع:فارس
انتهای پیام/
 

اخبار مرتبط

دگربار بزرگی برخاسته از این خاک پاک، ره کاشانه دیگر گرفت‌

برگزاری آیین افتتاحیه «دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران»

امیر مهریزدان مدیر مرکز مستند سوره شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha