تهیه‌کننده‌ی برنامه تلویزیونی «زاویه» خبر داد

ادامه مناظره خسروپناه و زیباکلام در تلویزیون

ادامه مناظره خسروپناه و زیباکلام در تلویزیون
به گزارش « سراج24 » ؛ علیرضا حایری، تهیه‌کننده‌ی مجله علوم انسانی شبکه چهار سیما با اعلام این خبر ؛ درباره‌ی موضوع مناظره بین دکتر زیباکلام و دکتر خسروپناه، توضیح داد: این دو اساتید که در برنامه‌ی 17 آبان ماه درباره‌ی آسیب‌شناسی جریان روشنفکری در ایران به بحث پرداختند، بحثشان به دلیل کسالت آقای خسروپناه ناتمام ماند و مورد توجه مخاطبان قرار گرفت که قرار است از این هفته این بحث ادامه یابد؛ موضوع این مناظره همان بحث ارزیابی جریان روشنفکری در ایران خواهد بود. او همچنین درباره‌ی موضوعاتی که قرار است در هفته‌های آینده مورد بحث و بررسی قرار گیرد، توضیح داد: در هفته‌های آینده قرار است به موضوعاتی چون معمای نثر با نگاهی به کتاب سنجش سنت و بحث سنت‌گرایی و فلسفه در ایران، سرنوشت تحول در حوزه‌های علمیه با تاکید بر مفهوم استقلال حوزه‌ها، معمای فروید و هایدگر فیلسوف آلمانی و اینکه آیا دانش مدیریت در ایران کارآمد است، پرداخته شود. وی همچنین خاطرنشان کرد: آیتم‌های مربوط به دانشگاه‌ها از این پس بیشتر خواهد شد. ادامه‌ی مناظره دکتر زیباکلام و دکتر خسروپناه چهارشنبه این هفته از تلویزیون پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط

فرهنگ، مظلومِ رویارویی سیاسی نامزدهای انتخاباتی/شعار روی موشک چه ارتباطی با ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی دارد آقای روحانی؟

رکود اقتصادی، فرهنگ را هم بی‌ارج کرد/چرا «مناظره فرهنگی» از رقابت انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری حذف شد؟

تاثیر «رسانه ملی» در انتخاب مردم معلوم شد/نظر متفاوت مردم و 5 نامزد انتخاباتی با 1 نفر/چرا دولت با برگزاری مناظره‌های «زنده» انتخاباتی مخالف است؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha