برنامه ریزی یک تیم عملیات روانی برای برادر و دختر میر حسین

جزییاتی از عمل و هزینه های پزشکی میرحسین موسوی/ ماجرای پرخاش رهنورد به پزشک چکاب

 جزییاتی از عمل و هزینه های پزشکی میرحسین موسوی/ ماجرای پرخاش رهنورد به پزشک چکاب

به گزارش سراج24، میرحسین موسوی شنبه شب تحت عمل جراحی چشم قرار گرفت و در طول هفته گذشته در سه بیمارستان تحت آزمایش های کلی، جزیی و چکاب قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «پارس»، بر اساس برنامه ریزی انجام شده، آزمایش های نوبه ای از وی انجام می شود که از حدود 50 روز پیش بحث عمل چشم وی مطرح می شود و تحت مداواهایی قرار می گیرد تا آمادگی لازم را برای عمل چشم پیدا کند که شنبه شب تحت عمل قرار گرفت.

این عمل در بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نور در خیابان ولیعصر(عج) ابتدای بلوار اسفندیار انجام شده است و مسوول تیم این جراحی دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بوده است. بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نور نیز متعلق به دکتر قاضی زاده است.بر اساس برنامه ریزی یک تیم عملیات روانی، «حسن» موسوی برادر و دختر میر حسین موسوی از اوایل تابستان موظف شدند برای شکستن حصر، در جلسات مختلف، رسانه های متعلق به ضدانقلاب و شبکه های اجتماعی، اخباری مبنی بر بیماری های صعب العلاج موسوی و برخی اخبار مبنی بر مرگ وی را منتشر نمایند که از 20 تیرماه، اعضای تیم پزشکی وی، افزایش و  تقویت شد.

در 10 روز گذشته نیز در سه بیمارستان مختلف، وی و همسرش تحت آزمایش های کلی، جزیی و چکاب قرار گرفته اند که آزمایش ها نشان داد مشکل جدی به جز کهولت سن در وی وجود ندارد.

به گزارش «پارس»، در یکی از این آزمایش های کلی و جزیی، پزشک مورد نظر، پیشنهاد می کند: «علاوه بر آزمایش های جسمی، تحت آزمایش های اعصاب و روان نیز آقای موسوی قرار گیرد» که با پرخاش زهرا رهنورد مواجه می شود و به پزشک مورد نظر می گوید: «خودت روانی هستی، خودت دیوانه هستی، اصلا معلوم است تو پاسدار و اطلاعاتی هستی و..»


گفته می شود هزینه های پزشکی دو ماه اخیر میرحسین موسوی و همسرش همراه با آزمایش ها و جراحی، بیش از 120 میلیون تومان شده است.

یکی از پزشکان نیز در جریان این آزمایش ها به تیم محافظ موسوی گفته است: «ایشان در سلامت کامل هستند ولی اگر اینطور که در فیس بوک برخی طرفدارانشان می نویسند که این همه بیماری دارند و برخی وقتها هم خبر فوت شان را منتشر می کنند چگونه می خواستند آقای موسوی را رییس جمهور کنند؟»

منبع:پارس
 
 

اخبار مرتبط

آیت‌الله صانعی: پرسش در خصوص نماز میرحسین شیطانی است!

علت گِزگِز و بی‌حسی دست و پا

حداد عادل در بیمارستان بستری شد

1 نظر

ارسال نظر

capcha