گوش به فرمان آیت‌الله خامنه‌ای هستیم

گوش به فرمان آیت‌الله خامنه‌ای هستیم

به گزارش سراج24، شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان در گفت‌وگویی که ماهنامه ۴۲ آن را منتشر کرده است از آمادگی حزب الله برای مقابله با تکفیری‌ها سخن گفته است.

بخش هایی از این گفت‌وگو را می‌خوانید:

*استکبار جهانی با همکاری القاعده توانستند گروه های تکفیری را به جریان بیندازند و حرکت انقلاب ها را منحرف کنند، اگر کشورهای شمال افریقا را بررسی کنیم، خواهیم یافت که اکثر کشورها از انقلاب های خود منحرف شدند، به طور مثال هیچ کس نمی داند که آیا انقلاب لیبی به سرانجام رسید یا خیر؟

*دلیل و اساس فتنه و اختلافات کنونی در جهان اسلام وجود استکبار جهانی، صهیونیسم و کشورهای تابع آنها هستند. می دانیم که دشمنان پیوسته در تدارک آن هستند که به مقاومت خدشه ای وارد کنند یکی از مهم ترین مأموریت حزب الله این است که اوضاع کنونی را بررسی کرده و مانع از آن شود که به اختلافات جزئی بین مذاهب اسلامی مشروعیت داده شود.

*سرمنشأ بحران های موجود سیاسی است و طائفی نیست مسأله شیعه ـ سنی بهانه ای است به دشمنان مقاومت، تا که با این بهانه ی موهون بتوانند مقاومت اسلامی را از بین ببرند اکنون دو جبهه در مقابل یکدیگر ایستاده اند؛ جبهه ی حق جبهه ی مقاومت و جبهه ی باطل استکبار جهانی و صهیونیست است که زیرمجموعه های فراوانی از جمله القاعده دارد. در ضمن زیرمجموعه های تروریست به گروه های تکفیری ختم نمی شوند بلکه کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس شامل این موضوع می شوند و از این قاعده مستثنا نیستند.

*حزب الله به دنبال آن است که فرهنگ سازی وحدت اسلامی را در کشورهای عربی پیاده کند، ولیکن تا زمانی که عناصر پلید بر برخی کشورها حکمرانی کنند اوضاع بهتر نخواهد شد، برخی امراء به دنبال اختلاف مسلمانان هستند.*صراحتا اعلام می کنیم که نیروهای حزب الله در حالت آماده باش هستند، همه بدانند ما گوش به فرمان رهبر گرانقدر انقلاب اسلامی حضرت آیه الله سید علی خامنه ای هستیم.*برادران ایرانی ما در تمامی عرصه ها ی نظامی از ما پشتیبانی می کردند، درحال حاضر ارتباط حزب الله با برادران مجاهد قطع نشده است و بلکه روز به روز درحال افزایش است، به کمک بسیاری از برادران مجاهد حزب الله هم اکنون توانسته است که تسلیحات نیروها را بومی سازد.*در بازدید دبیرکل محترم حزب الله از بخش رسانه، حزب الله توانست آمارهای خوبی از عرصه ی فعالیت تکفیری ها کسب کند، مشخص شد که بیش از ده هزار سایت وابسته به تکفیری ها درحال فعالیت است، این سایت ها در چندین زبان و با چندین رویکرد فعالیت دارند، از این تعداد سایت بیش از هفت هزار سایت مستهجن و جنسی شناسایی شده است، حزب الله در حال تنظیم نوعی رزمایش سایبری بر علیه وهابیت است و ما امیدواریم فضای مجازی را از عناصر پلید تکفیری به قدری پاک نگه داریم.

*حرکت مقاومت یک حرکت جهادی است حزب الله در لبنان از تمام قیام های حق علیه باطل حمایت می کند فلسطین مساله ی مهمی از مقاومت است، مقاومت ادامه دارد اکنون فعالیت ما فقط در اراضی لبنان محدود نیست اسرائیل بداند که حزب الله استوار باقی می ماند هم اکنون این حرکت مخلصانه در کل منطقه جریان و دشمنان اسلام چه عرب چه غرب چه استکبار و چه صهیونیست بدانند که حزب الله، حزب الله است.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

به‌دنبال خلع سلاح حزب‌الله نیستیم

روایت اسرائیل از کشتی‌های انتحاری حزب‌الله

واکنش روسیه به درخواست سعودی برای حذف «حزب‌الله»

0 نظر

ارسال نظر

capcha