کشف تسلیحات قدیمی در میدان فاطمی

کشف تسلیحات قدیمی در میدان فاطمی

به گزارش سراج24، سردار حسین ساجدی‌نیا با اشاره به آخرین جزئیات تسلیحات کشف‌شده در یک چاه قدیمی در حوالی خیابان فاطمی تهران اظهار داشت: پس از کشف اولین تسلیحات از چاه حفرشده در منطقه مذکور روند کشف این تسلیحات ادامه یافت و مأموران یگان چک و خنثای نیروی انتظامی کماکان در حال بررسی محوطه اطراف محل کشف این تسلیحات هستند.

وی ادامه داد: مأموران این یگان پس از تخلیه تسلیحات چاه اول، اقدام به حفر یک چاه دیگر تا عمق ۲۵متری کردند که تا این لحظه ۵۰۰ گلوله توپ و پوکه از این دو چاه به دست آمده است.

ساجدی‌نیا با رد احتمال وجود زاغه مهمات در محل مذکور خاطرنشان کرد: از نحوه چینش این تسلیحات برمی‌آید که این اشیا به‌صورت دستی روی هم ریخته شده و به هیچ وجه احتمال وجود زاغه مهمات در این محل مطرح نیست.

وی در ادامه افزود: پلیس تا تخلیه تمام تسلیحات در محل مذکور حضور دارد و همسایگان و ساکنان این منطقه نباید هیچ نگرانی‌ای در این خصوص نداشته باشند.

ساجدی‌نیا در پایان به اقدامات پلیس راهور برای بازگشایی مدارس اشاره کرد و گفت: صبح امروز در جلسه‌ای با حضور مسئولان راهور، شهرداری، تاکسی‌رانی و اتوبوس‌رانی آخرین اقدامات در دست انجام مرور شد و با توجه به اینکه پلیس قصد دارد تا ۱۵ روز اول مهر حضور پررنگ‌تری را در معابر سطح شهر تهران داشته باشد، در حوزه انتظامی نیز کنار خانواده‌ها و دانش‌آموزان هستیم.

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha