آخرین وضعیت پرونده مهدی و فاطمه هاشمی

آخرین وضعیت پرونده مهدی و فاطمه هاشمی

به گزارش سراج24، محمود علیزاده طباطبایی درباره آخرین وضعیت پرونده مهدی هاشمی گفت: تاریخ یازدهمین جلسه دادگاه هنوز به ما اعلام نشده است و ما منتظر اعلام دادگاه هستیم.

وی در خصوص روند رسیدگی به پرونده نیز گفت: همان طور که پیش از این نیز اعلام کردم جلسات محاکمه به صورت غیرعلنی برگزار می شود و ما نمی توانیم درباره جزئیات آن اطلاع رسانی کنیم.پرونده در مرحله دفاعیات است و هنوز نمی توان زمان مشخصی برای پایان دادگاه اعلام کرد.

محاکمه مهدی هاشمی در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب و به ریاست قاضی مقیسه برگزار می شو که تاکنون ۱۰ جلسه از محاکمه برگزار شده که ۹ جلسه آن به ریاست قاضی مقیسه و یک جلسه به ریاست قاضی سراج بود.

منتظر رای فاطمه

محمود علیزاده طباطبایی در ادامه در خصوص آخرین وضعیت پرونده فاطمه هاشمی نیز گفت: دادگاه تجدیدنظر هفته گذشته برگزار شد و هنوز نتیجه دادگاه به ما اعلام نشده است.

وی افزود: قاعدتا در این هفته رای دادگاه باید صادر شود.

فاطمه هاشمی ششم شهریورماه سال ۹۲ به اتهام انتصاب مطالب خلاف واقع به روسای قوه قضائیه و مقننه به شعبه ۱۲ بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه احضار و حدود یک ماه بعد برای او قرار مجرمیت صادر و پرونده به شعبه اول دادگاه انقلاب ارسال شد. دادگاه وی ۱۸ دی ماه سال گذشته برگزار و قاضی او را به ۶ ماه حبس تعزیری که به مدت ۲ سال تعلیق شده است محکوم کرد.

منبع:مهر

اخبار مرتبط

انصراف یکی دیگر از گزینه‌های شهرداری تهران

کلیات اصلاح طرح ترافیک از شورایی‌ها رای مثبت گرفت

تکذیب خبر فرود پرواز تهران- مشهد در بیابان

0 نظر

ارسال نظر

capcha