نامه تند گوینده خبر تلویزیون ترکیه به همسر اردوغان:

از سرنوشت فرح پهلوی عبرت بگیرید

از سرنوشت فرح پهلوی عبرت بگیرید

به گزارش سراج24، گوینده مشهور خبر تی آرتی ترکیه نامه تندی به امینه اردوغان،همسر رییس جمهور این کشور نوشت و از او خواست از زندگی فرح پهلوی عبرت بگیرد.

 گلگون فیمان بوداک که زمان زیادی است در این شبکه دولتی که ساختمان اصلی آن در آنکارا،جایی که کاخ جدید ریاست جمهوری در فاصله نه چندان زیاد از آن بنا شده،به کار گویندگی خبر مشغول است این نامه را به عنوان یک درددل زنانه با یک زن عنوان کرد.

او نوشت:به عنوان یک زن این سرزمین برای درددل با شما این نامه را نوشتم و حالا به عنوان یک زن با شما درددل می کنم و می گویم اینهمه اسراف زشت است،عیب دارد.

این گوینده زن ترکیه با یادآوری مصادیقی چند از ریخت و پاش و اسراف رییس جمهور که از سالها پیش قدرت را در دست دارد از امینه اردوغان خواست حتما کتاب زندگی فرح پهلوی،همسر محمدرضا شاه سابق ایران را بخواند.

فیمان بوداک به کنایه این درخواست را کرده تا همسر رییس جمهور که این روزها به عنوان بانوی اول خوانده می شود از سرنوشت فرح پهلوی،بانوی کشور همسایه عبرت گرفته و پول مردم را برای اشرافی گری خود اختصاص ندهند.

به گزارش روزنو،گوینده خبر تی آرتی در بخشی از نامه اش به هواپیمای اختصاصی جدید اردوغان اشاره کرده که همزمان با مراسم تحلیف ریاست جمهوری از کشور آمریکا به ترکیه تحویل داده شد.این هواپیما که از دو سال و نیم پیش به سفارش شخص اردوغان در شهر سنت آنتونیو آمریکا طراحی و بازساخت شده ۴۰۰ میلیون دلار هزینه دربرداشت.

علاوه بر هزینه های این هواپیمای گرانقیمت که می تواند بدون توقف ۱۵۰۰۰ کیلومتر مسافت را طی کند سنت شکنی اردوغان در خصوص کاخ ریاست جمهوری چانکایا یکی دیگر از مواردی است که خشم گوینده خبر تلویزیون و خیلی از مردم را برانگیخته است.

فیمان بوداک که در شبکه ای تحت مدیریت دولت ترکیه فعالیت می کند بدون واهمه از اخراج خود از این شبکه و با شجاعت تمام موضوع بیت المال را به بانوی اول ترکیه یادآور شده و از او خواسته به عنوان همسر رییس جمهور جلوی این ریخت و پاش ها را گرفته و بداند که این پولها سهم مردم ترکیه است که رییس جمهور آن را برای ساخت کاخ و خرید هواپیما و دهها مورد دیگر هزینه می کند.

از دیدگاه این گوینده خبر سرنوشت فرح پهلوی در مورد بانوی اول ترکیه نمی تواند دور از انتظار باشد.

منبع:روز نو

اخبار مرتبط

تماس تلفنی اردوغان و پاپ فرانسیس درباره قدس

اردوغان: برای مقابله با تصمیم آمریکا اول به شورای امنیت می رویم

اظهارات پسر اردوغان درباره ترامپ

0 نظر

ارسال نظر

capcha